Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erőszakosan, erőltetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakosan, erőltetik a személyes találkozót pár mondat után! Miért?

Figyelt kérdés

Nem alja söpredék emberekkel ismerkedem mégis ez van. Aki nem ugrik első szóra nekik az már nem is kell??

N


2021. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
90%
Itt nyilván nem olyan bizalomra kell gondolni, ami kell egy párkapcsolathoz vagy ami ott alakul ki egy idő után. De szerintem nem megy el az ember randizni bárkivel, ennyi alapon leszólít valaki az utcán és menjek el vele meginni valamit, miért is ne alapon? Mindenkinek más a tempója, én soha nem mentem el 2 nap után randizni senkivel, bár tény nekem is olyan munkám volt hogy néha alig tudtam visszaírni. Annyira rosszul nem csinálhattam, ha azóta már a férjem de mindegy biztos le lesz pontozva ez is. 20as voltam.
2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
59%

Mert ha nem olyanok vagytok, mint az elkepzeles, rohadtul folosleges erofesziteseket tenni online, es epiteni egy kartyavarat. A szemelyes talalkozas nem dugas, hanem a valosagban latni az embert.

No vagyok, en is egy rovid elso es esetleg utolso talalkozast minel elobb szeretek.

Ugyanakkor megsertodnel, hogy veled parhuzamosan ismerkedik, pedig ha nem volt valodi talalkozas, senki nem kockaztat.

2021. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
46%
Te kérdező, az utcára is ugy mész ki h mindenkivel legalább 1-2 hete irkálsz? Mert ott szembejönnek csak ugy ismeretlenek és van aki hozzád is szól. Vagy te az a tipus vagy aki a készpénz vagy kártya kérdésre az eladótól azt nyögi be h bocsi van barátom vagy nem akarok ismerkedni idegenekkel?
2021. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

43 Egy utcán leszólito idegennel sem mennék el azonnal sehova.

Legtöbbször meg sem állok, mert vagy tarhálni akar vagy eladni valamit.

Az utolsó mondatod nem ide tartozik, hiszen ott az elado a munkáját végzi és ez ahhoz tartozó kérdés, nem a lakcimem vagy a telefonszámom kérte.

2021. ápr. 12. 14:12
 45/55 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted mi az előnye ha hamar találkozol vkivel?
2021. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
66%
Ez a bolti példa elég butaság, attól mert a kérdező zárkozotabb és nem szívesen találkozik másokkal nem jelenti hogy egy makogós idióta aki egy kérdésre se tud rendesen válaszolni.
2021. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor várjál.Én három negy üzenet után talalkozni akarok.Ha nem,akkor nem.Keresek mást,aki hajlandó.

Nincs időm pötchölni heteken át,lehet feleslegesen.

Azon az újonc időszakon mar túlvagyok,hogy regenyeket irjak,vicceket,meg szórakoztassak valakit,ki tudja meg hany "versenyzővel" egyetemben, heteken át,úgy hogy nem is láttam előben,és igergetéssel húzzuk az időt.

2021. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
47 Mindig van aki hajlandó, sok a könnyűvérű nő, de ez nem is baj mert mindenki más/ és mást keres.
2021. ápr. 12. 18:59
 49/55 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező ide hogy jön a könnyűvérűség? Vagy te mindenkivel szexelsz, akivel találkozol, ezért kell sokáig húznod? :D
2021. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
49 Az ha valaki első szóra ugrik a találkára mi ha nem könnyűvérű, könnyen adja magát? Nem csak a konkrét szexre lehet ezt érteni.
2021. ápr. 12. 19:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!