Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erőszakosan, erőltetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakosan, erőltetik a személyes találkozót pár mondat után! Miért?

Figyelt kérdés

Nem alja söpredék emberekkel ismerkedem mégis ez van. Aki nem ugrik első szóra nekik az már nem is kell??

N


2021. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
20%

Jól szemlélteti, mennyire tartod a nőket

Te vagy az a csávó, aki a néha bedobok egy gyrost is szöveggel érvel a megcsalás mellett?

2021. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
74%
#31 Soha nem csaltam meg senkit, elítélem a megcsalást. Metafora volt csupán a rántott húsos példa. Mi van ti nem jártatok irodalom órára??
2021. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
20%
Neked kellett volna, hátha megtanulsz ízlésesebben beszélni másokról.
2021. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
72%

@32

Ó, hát nem tudtad, hogy ezen az oldalon mindenki mindent szó szerint értelmez, és minden szavadat kiforgatja olyan erőszakkal, hogy aztán hiába érvelsz és hiába totál evidens, hogy neked van igazad (vagy legalábbis semmi rosszat nem mondtál) és hogy mit akartál mondani, mégis te leszel lepontozva? Üdv a GYK-n! Fura, hogy én határeset-aspergeresként értem az iróniát, a humort, a hasonlatokat, de én kapom meg menetrendszerűen, hogy mentálisan sérült vagyok.

2021. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
88%

26-ra:

Én nem időben mérném, hanem az üzenetváltások számában.

És nem, az nem üzenet, hogy "Szia, hogy vagy!" "Szia, elég fárasztó napom volt."

Az az üzenet, amikor minimum fél oldalt írsz magadról otthon, nyugodt körülmények között. Hogy mi a munkád, mivel töltöd a szabad idődet, hogyan telt a hétvégéd stb. Netán arról, milyen elképzeléseid vannak párodról, hogyan szeretnél élni stb.

És értelemszerűen ezt elolvasni sem lehet kutyafuttában, munkahelyen, hanem szintén otthon, nyugodt körülmények között. És átgondolva, egy hasonló hosszúságú választ írni.

Ez üzenet! Ebből 2-3 váltás elég kéne, hogy legyen a személyes találkozáshoz. A fent említett semmitmondókból ezer se ér semmit.

2021. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
35 Amit te irsz, ez kb hetente 1nap lenne megoldható,ma épp szabad vagyok de legtöbbször pár mondat egy két sor ami belefér.Nem a litániàtól lesz valaki érdekes. De itt is látszik, sokan sokfélék vagyunk én megdöbbennék az oldalas leveleken, nem is szoktam ilyesmiket kapni.
2021. ápr. 12. 10:22
 37/55 anonim ***** válasza:
28%

"Ez kb. olyan, mintha ott lenne a tányérodon a finom rántott hús, de te ahelyett, hogy elkezdenéd enni, inkább csak szagolgatod, hogy "Hmm, milyen jó illata van, hmm!"


Azért rossz a metafora, mert nem tudod, mi van a tányérodon, és az a valami, ami ott van, azt akarja, hogy edd meg mindenféleképpen, ha szereted, ha undorodsz.

2021. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom, de ha ilyet tapasztalok, nalam azonnal offos az illeto. aki a legelejen ilyen eroszakos, az kesobb is az lesz, sot, csak meg rosszabb. erre meg nincs szuksegem.
2021. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a pár mondat, az egy-két sor, az nulla üzenet. És ha ezer ilyen üzenetváltás történik, az ezerszer nulla, ami szintén nulla. Ezek után ugyanúgy vaktában történik az első találkozás, mintha akár ezzel indítana az ember. Annyi viszont legalább kiderülne, hogy a másiknak sem ideje sem kedve komolyan beszélni saját magáról ill. érdeklődni a másik ember iránt. Ami nálam eleve kizárná, hogy találkozni akarjak vele. :-)))

(Szerencsére rég nem aktuális a kérdés számomra.)

2021. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
39 Nem mindenki ez a litàniázos tipus, és az információ átmegy ugyis, nem igaz, hogy nincs értelme! Hiszen amit szeretne tudni egyszerűen megkérdezi és én is szintén. Kérdezek. Ennyi.
2021. ápr. 12. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!