Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erőszakosan, erőltetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakosan, erőltetik a személyes találkozót pár mondat után! Miért?

Figyelt kérdés

Nem alja söpredék emberekkel ismerkedem mégis ez van. Aki nem ugrik első szóra nekik az már nem is kell??

N


2021. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
9 Nem írogatok sok emberrel egyszerre, már igyis volt akinek megirtam ne haragudjon alakulóban van valakivel erre azt írta : hazug krva inkább mondd meg, hogy nem tetszem. De könyörgöm beszélgetni sem volt lehetőségem vele nem is ismerem?!! Az igazat mondtam nem bántó stílusban, erre mégis én lettem a szar, szemét.
2021. ápr. 12. 09:22
 12/55 A kérdező kommentje:
10 Ha a világ legjobb pasija lenne, nekem akkoris taszító első szóra idegennel talalkozni.
2021. ápr. 12. 09:23
 13/55 anonim ***** válasza:
85%
9-es vagyok, még egy gondolat. Ez a pötyögés nagyon idegőrlő ám hosszú távon, én úgy gondolom, hogy a találkozás után semmi probléma nincs a kapcsolattartás e formájával, viszont ismerkedésre teljesen alkalmatlan, személytelen. Akkor már inkább érdemes telefonálni, videochatelni a randit megelőzően, ha valamilyen oknál fogva nem tudunk egyből találkozni, de lehetőleg 3 napnál tovább ne tartson ez az állapot.
2021. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
20%

Hány éves vagy kérdező?

Valahogy az az érzésem, hogy még 18 alatti vagy körüli.

2021. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok a kamus, mindkét félnek érdeke mielőbb látni a másikat. Nyilván te se akarsz abba belefutni, hogy már egészen megkedveltél valakit, mikorra kiderül hogy tíz évvel idősebb, harminc kilóval nehezebb, és tizenöttel kevesebb foga van, és ki tudja miről hazudott még?
2021. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
97%
A netes beszélgetés azért van, hogy "megágyazzon" a randevúnak. A valódi találkozás a lényeg, nem a szöveges üzenetek. Legalábbis így kéne lennie szerintem.
2021. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

13 Telefonálni mivel nem egyedül dolgozom a kolleganom előtt nincs lehetőség, irni egyszerűbb és gyorsabb. Legalábbis nekem.


14 Nagyon nem.


15 Kamus barhol előfordulhat ez benne van nem csak külső terén. Barátnőm találkozott hamar, gyorsan oda is dobta magát ( ő dolga) de aztán kiderült a pasi nős.

Kulsoleg hiába stimmelt a kép. Ismerkedés során kiderülhetett volna akàr véletlen elszólás kapcsán ez , és nem esik pofàra.

2021. ápr. 12. 09:33
 18/55 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok, de vagy egyből találkozunk, vagy soha. Ostoba időhúzásnak tartom az írogatást, azon keresztül nem lehet minőségi módon, tartalmasan beszélgetni és megismerni a másikat. Mindenesetre az erőszakoság semmire se jó, fogd fel úgy, hogy ezzel kiszűröd azokat akik nem hozzád valók.
2021. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
71%
Mert a személyes találkozás a normális formája az ismerkedésnek és ahogy elnézem, neked egy rakás kifogásod van ez ellen.
2021. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
67%
Én megértem a kérdezőt. Én is társkeresőn ismertem meg a férjem. Már kb 3 levélváltás után bedobta a találkozót, de én mondtam, hogy nekem ez gyors és várnék még, megértette. Kb. 2 hét telt el mire találkoztunk. Idő kellett, hogy azért egyfajta bizalom és ismeretség kialakuljon, hogy rá tudjak bólintani a randira. Persze nem húztam volna az idejét hónapokig, mondtam, hogy 1 vagy 2 hetet kérek. Találkoztam volna vele 1 hét után csak akkor hétvégén a munkahelyem közbe szólt, így találkoztunk utána, azóta is együtt vagyunk.
2021. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!