Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondhatok az A-kategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondhatok az A-kategóriás pasikról 37 évesen?

Figyelt kérdés
Értsd: ügyvéd, nagyvállalkozó, orvos stb. Jól tartom magam. Köszi a válaszokat!

2021. jún. 24. 22:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Háát, ha te ezt a szinted ütöd meg, hogy kategóriákról, meg hasonló, már tini korban is ciki felszínes baaromságokról hadoválsz, akkor igen.
2021. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
14%
Semmi hasznos választ nem írtatok, pedig engem is érdekelne ez a kérdés mert én is hasonló korban vagyok és én is jó pasit szeretnék magamnak így válás után. Az idősebbek ugyanis nem tetszenek, korombeliek meg a 20-as nőket hajtják. Sokat gondolkodtam és a válasz szerintem a nem. EGyszerűen már nincs esélyük. Figyelem a tvben is a sok negyvenes elvált színésznőt, énekesnőt, hiába szépek, van karrierjük, műveltek, nem kellenek senki olyannak aki jó pasi lenne és korabeli. Max egy átlagfizetésből élő egyszerű korabeli pasiknak, pl a gyerekük tanárával stb tudnak összejönni. A fiatalság annyira fontos, hogy inkább választanak csúnyábbat, ri.bancosat, gyerekkel rendelkezőt ha fitalabb, mint egy korabelit. Én nem reménykedem már ilyen jól menő pasiban, elegendő ha kulturált és van munkája valamilyen és egy panelja amiben lakhat, mellette átlagos külső, esetleg sportol is. Viszont az ilyen mellett nem érdemes többet költeni magadra sem, húzz egy határt aminél többet nem költesz a fiatalságod megőrzésére, mert a férfi nem tud beszállni a fiatalító szépítő kezelések költségeibe, viszont azért nem éri meg eladósítani magad, hogy az férfi csak élvezze, mert így nem marad egyensúlyban az adok-kapok. Ha rendben vagy egzisztenciálisan mindenhogy, akkor nem kell menő pasi, elég egy átlagos normális, viszont egyensúlyra mindig figyelj, ne adj többet mint amit ő beletesz a kapcsolatba se pénzügyileg, se érzelmileg. Akkor boldog lehetsz. Ha magas életszínvonalon élsz, akkor viszont jobb ha el titkolod és kisebbre váltasz, mert így nem ver éket közétek a pénz.
2021. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

#22: SIkerült jó nagy baromságokat összeírnod.


Nem mindneki keres 20 évest. Főleg nem komoly kapcsolatra. Arról nem is beszélve, hogy a 20 évesek meg nem 40-es pótpapát keresnek.

A dolog sikere erősen függ attól is, hogy te is mondjuk egy orvos, ügyvéd vagy, vagy a sarki boltban pénztáros.


"Ha magas életszínvonalon élsz, akkor viszont jobb ha el titkolod és kisebbre váltasz, mert így nem ver éket közétek a pénz."

Vicces! Akkor keressen egy hasonló pasit.

2021. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%

22-es,gondolom a tanácsaidat a férfiak is megfogadhatják? Mármint, hogy csak annyit adjanak a kapcsiba, amennyit a nő ad bele😂.

A legtöbb nő, csak a sunáját viszi, főleg ha fiatal. Akkor friss, fiatal sunát visz, az sokszor önmagában elég is. Ha viszont öreg a suna, ott már valamit kell mellé valami más árut is kapcsolni.

2021. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#23, a #22-nek igaza van.

Csak gondolkodjál, vajon mik lehetnek a céljai egy A kategóriás pasinak?


1. tartós kapcsolatot keres családalapítás céljából: Ebben az esetben 37 évesen nem sok esélyed van, mivel magasabb az esélyed arra, hogy már nem olyan könnyen esel teherbe, mint egy 25 éves.


2. tartós kapcsolatot keres reprezentációs célból (trophy wife): ebben az esetben inkább egy 19-23 éves fehérnemű modellt fog keresni. 37 évesen már ráncosodik az a bőr, megereszkedik a cickó, a fenék...


3. Laza kapcsolatot keres szórakozásra és szexre: Ha tényleg jól nézel ki, akkor itt esetleg szóba jöhetsz, ha felszed egy klubban, de hosszú kapcsolatra nem érdemes számítani.

2021. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

22, köszönöm hogy értelmesen válaszoltál még ha nem is értünk mindenben egyet! Elképesztő, hogy emberek képtelenek értelmesen beszélgetni vagy annyi telik tőlük, hogy incel. Sorry, szerintem éppen ti vagytok azok, de ez így meg tényleg nem kommunikáció.


Szóval: igen, 37 éves vagyok. Van diplomám, 2 felsőfokú nyelvvizsgám, az életem nagyobb részét iskolákban töltöttem, hosszú éveken át munka mellett is. Sajnos egy hosszú kapcsolatom ért véget elég csúnyán, erre nem szeretnék kitérni. Most párt keresek és igen, nekem nem megalázó A-kategóriásról beszélni, mert így szerettem volna érzékeltetni, hogy mire gondolok. Ügyvéd, orvos, vállakozó, művelt, szorgalmas emberek, akik legalább annyit tettek az életükbe mint én az enyémbe. Akinek ez a mentalitás nem tetszik, nyugodtan keresgéljen a többiek között, közöm nincs hozzá.

2021. jún. 25. 14:02
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

remélem a karma utolér. Semmivel sem vagy több, mint a LIDL árufeltöltők vagy a postások, vagy épp az áplónők. Sőt. Mivel ilyen beképzelt vagy, a legtöbbjüknél emberileg valószínűleg jóval kevesebbet érsz. Majd ha elengedted ezt a fennhéjázó stílust, esélyed lesz a normális életre.

Remélem nem gondoltad, hogy attól leszel "EMBER", hogy 20 évig az iskolában ültél? Aranyom, van még mit tanulnod az életről.

2021. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
9%

Egy nő próbál feltenni egy értelmes kérdést, a nőtársai meg egymás után incelezik le szerencsétlent.


Olyan, de olyan szinten szánalmasok vagytok, hogy már szinte öröm nézni.


Amúgy meg a kérdésre a választ: Attól függ. Ha gyereket akar és családot, nem téged fog választani. Ha nem, és jól tartod magad, akkor meg miért ne.

2021. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
27, ne itt éld ki a kisebbségi komplexusodat. Nem azt mondtam, hogy nem annyira ember a Lidl-dolgozója. Hanem azt, hogy mivel rengeteg időt töltöttem iskolában, művelt, okos embert szeretnék. Lehet, hogy egy pék hozza azt a színvonalat műveltségben mint egy ügyvéd, de az inkább a szabályt erősítő kivétel lehet. Ki tiltja meg neked, hogy munkásemberekkel ismerkedj? Magánügyed, ahogyan nekem is, hogy milyen szempontok alapján választok.
2021. jún. 25. 17:26
 30/33 anonim ***** válasza:
#29 sokkal okosabb vagyok, mint te, pont hozod azt az ÁTLAG értelmi színvonalat, ami miatt itt tart ma ez az ország.
2021. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!