Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után lemondhatott rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után lemondhatott rólam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki 3évvel ezelőtt belémszeretett. Még tavaly id szerelmes volt belém. De nagyon keveset látjuk egymást, csak 3-4havonta 1x. És szerintetek lemondhatott már rólam vagy még mindig szerelmes lehet belém?

2016. máj. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert ha még mindig szerelmes akkor vársz még 3 évet mire eldöntöd h te is szereted-e?
2016. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, régen nagyon fiatalok voltunk és ott volt a továbbtanulás, amit fontosabbnak tartottam. Az érzéseimet meg elfolytottam, meg nem is nagyon akartam pasit.

De már csak rá tudok gondolni. Folyamatosan ő jár a fejemben és nem tudom kiverni. Néha szoktam látni a buszmegben is, de az is nagyon ritka.

De szeretem és valahogy senki másra nem tudok úgy ránézni, mint rá. Szeretem.

Csak most arra lennék kíváncsi, hogy van e esély, hogy még ő is

2016. máj. 29. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én remélem, hogy azóta már talált mást magának.
2016. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van még esélyed. Tudakold meg.
2016. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, már rég továbblépett.
2016. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Elég sok idő el is telt és te anno vissza is utasítottad. Kezdj el vele megint haverkodni és így megtudhatnád, hogy mi az ábra vele.
2016. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem utasítottam sohase vissza... csak nem vettem időben a jeleket, ezért nem tudott ő se lépni.
2016. máj. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!