Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tegyek ha a barátnőm útál? Békülni szertnék de hallani se akar rólam

Figyelt kérdés
törtènetem: 1hete összevitatkoztunk ès szakìtottunk a barátnömmel ès másnap dèlután ìrta hogy nagyon szeret ès hiányzok neki de èn mèg akkor nem voltam olyan állapotban hogy bèkülès legyen aztán este azt ìrta hogy útál ès tűnjek el az èletèből ès azt mondta hogy a telefonszámát is kicserèli persze ez nem törtènt meg mèg:( egy hete törtènt ès azóta hìvtam sokszor ès sok sms-t küldtem neki de választ nem kapok ès a telszámom is kitörölte szerintem mert viberen nemlátom hogy fentvane se azt hogy megkapjae. az üzeneteim. szerintetek van mèg esèlyem hogy kibèküljünk vagy ne remènykedjek??? mèg mindig szeretem.válaszokat köszönöm előre is. NEGATÌV VÁLASZOKAT NEMKÈREK!
2016. febr. 4. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát Figyelj! Keresd fel személyesen és kérd meg rá, hogy üljetek le megbeszélni ezt. Más esélyed nincs, hiszen neten tiltott.
2016. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) elmentem hozzá szemèlyesen de közben elutazott külföldre eggyik rokonja esküvőjère a szüleivel ès nemtudni mikor jönnek vissza
2016. febr. 4. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt amúgy és miért, min vitáztatok? Első felindulásból tehet ilyet, ha pl. nem megcsalás áll mögötte. Viberen blokkolt, ez egyértelmű. Én személyesen úton próbálnám engesztelni.
2016. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3hónapja voltunk eggyütt , nem megcsalás van a háttèrben, a szakìtás oka hogy besokaltam az állandó haverjaival való lógását
2016. febr. 4. 21:12
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem elég egyértelműen a tudtodra adta, hogy látni se akar. Tartsd tiszteletben a döntését, ne legyél gyökér. Hagyd békén.
2016. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
erre a döntèsre jutotottam hogy jobb ha ráhagyom, nem eröltetem ami nem megy.
2016. febr. 5. 07:17
 7/11 A kérdező kommentje:
most nèztem ès viberen már elèrhető szóval feloldott de nem ìrok rá inkább mert úgyis csak elutasìtana szerintem :( szerintetek is?
2016. febr. 5. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy utolsó próbát megér. Hibáztasd magad és meglágyul a szíve.
2016. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ìgy lesz :) köszönöm szèpen :)
2016. febr. 5. 16:06
 10/11 anonim válasza:
Tedd féltékennyé! Ha szeret vagy ha tetszel neki és érez irántad valamit akkor futva fog az ölödbe ugrani! Adj kis idöt gondolkodni neki.
2016. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!