Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tegyek ha a barátnőm útál? Békülni szertnék de hallani se akar rólam

Figyelt kérdés
törtènetem: 1hete összevitatkoztunk ès szakìtottunk a barátnömmel ès másnap dèlután ìrta hogy nagyon szeret ès hiányzok neki de èn mèg akkor nem voltam olyan állapotban hogy bèkülès legyen aztán este azt ìrta hogy útál ès tűnjek el az èletèből ès azt mondta hogy a telefonszámát is kicserèli persze ez nem törtènt meg mèg:( egy hete törtènt ès azóta hìvtam sokszor ès sok sms-t küldtem neki de választ nem kapok ès a telszámom is kitörölte szerintem mert viberen nemlátom hogy fentvane se azt hogy megkapjae. az üzeneteim. szerintetek van mèg esèlyem hogy kibèküljünk vagy ne remènykedjek??? mèg mindig szeretem.válaszokat köszönöm előre is. NEGATÌV VÁLASZOKAT NEMKÈREK!
2016. febr. 4. 18:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ de ez a kapcsolat már tárgytalan mert ìrtam neki hogy minden az èn hibám stb.... ès annyit ìrt hogy hagyjam bèkèn ès megint blokkolt :(
2016. febr. 5. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!