Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet nem fog rólam tudomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet nem fog rólam tudomást venni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem jöttünk össze,ez egy alakulóban lévő dolog volt.Hónapokig beszélgettünk,nagyon jó volt.De az utóbbi időben kicsit bunkó volt.Megbántott valamivel,én meg elég csúnyát írtam neki.Azota már bocsánatot kértem.De nem válaszolt.Megírtam,hogy szeretem és,hogy egy különleges lány,soha az életben nem találok mégegy hozzá hasonlót meg,hogy nem akarom elveszíteni.De semmi.Még csak el sem olvassa.Vagy megjelöli olvasatlanként,nem tudom.

Most mit csináljak?Én nem akarom elveszíteni!Nem bírom nélküle.Érzem,hogy mi összerartozunk.Szinte tökéletesen megfelel az ideálomnak.Én szeretem,de most még tudomást sem vesz rólam.Már egy hete irogatok neki.



2016. máj. 23. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire haragszik rád,az üzeneteket szerintem el is felejtheted.. inkább bizonyítsd tettekkel,hogy milyen fontos neked. Nem tudom,hogy a kiszemeltednek van-e valami gyengéje,de úgy általában egy szép csokor virág meg szokta enyhíteni a női szívet(általában,de van aki allergiás rá, annyira sablon)..bárhogy is,de tegyél a kedvére,ha kell,vedd elő a legromantikusabb éned(mondjuk ez is van akinél bejön,van akinél nem,te tudod ez a nő melyik kategória)..de akkor se keseredj el,ha esetleg mégsem jársz sikerrel, akkor ez van..lehet hogy máris van valakije, és azért nem reagál,de lehet hogy csak tesztel..szerintem egy próbát megér,és már nincs veszteni valód,sok sikert :)
2016. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Elmondom minek örülne egy nő( figyelj= Szép nagy vörösrózsa úgy 100db ,egy szép gyertyafényes vacsora ,és egy hajóutazás nyári napon
2016. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Bocsánatot kértél, de nem érdekli. Fogadd el, hogy ennek vége. Ne alázd már meg magad ennél is jobban. Ettől csak szánakozni fog rajtad, nem fog visszafogadni.
2016. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyan adnák neki virágot?Hol tudnák vele találkozni?Kövessem az utcán?
2016. máj. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!