Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem túl félt engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem túl félt engem. Mit tegyek? Többet lent! 23/L

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom már e gy éve.Kisebb-nagyobb nehézségekkel indult a kapcsolatunk. Én megismerkedésünk elején nem voltam annyira biztos az érzéseimbe de ő végig mellettem volt akármi volt történt velem.

Amióta ez szerelemé kapcsolattá alakult. Szerelmem állandóan mit eszel szívem? Ettél ma eleget? Túl sokat tanulsz és vállalsz magadra félek tönkre fogsz menni. Napi 3-4-szer hív vagy üzen. Hívj ha bértél? ( Oda ahova én megyek éppen) stb. Nem élünk együtt.



2016. ápr. 15. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék? Használj idézőjeleket, ha idézel.
2016. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Beszéltél vele arról, hogy ez téged zavar?

Ezek nálunk is megvannak, de nekünk normális, hogy írunk egymásnak, ha beérünk melóba, suliba vagy ilyesmi. Azt is meg szoktuk kérdezni, hogy mit evett a másik vagy végül volt-e rá ideje. Ebben semmi zavaró nincs szerintem.

2016. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
46%
Nálam ez sok lenne... Félelmetes, Állítsd le valahogy, vagy ne reagálj semmit, csak mikor hazaérsz, és akkor magyarázd meg neki, hogy ez a sok üzi stb sok pénzbe kerül, és még zavaró is.
2016. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj rá, hogy hagyjon téged levegőhöz jutni, felnőtt ember vagy, és ő nem az apád, hogy mindenről be kéne számolnod neki, minden egyes falatról, minden egyes levegővételről, így már nincs is saját életed, minden perced arról szól, hogy neki beszámolj, és így már tényleg nincs saját életed, picit külön is kéne lennetek, nem lehet sülve-főve együtt lenni, mert megunjátok egymást -ezt nem feltétlenül kéne így neki megmondani az utolsót - de komolyan, nem csak ő róla szól a te életed, neked is kéne benne szerepnek jutni. Sőt, tiéd kéne legyen a főszerep. Nem szólhat csak arról , hogy neki beszámolj, mert eredetileg jónak indult, de megeszi az életed. Mindenben ott akar lenni, kanál minden lében, és mindenbe beleüti az orrát, ti két külön ember vagytok, két külön személy , nem vagytok összenőve, ha idegesít a másik, és túlzásba viszi, és nem változtat, előbb-utóbb kiszeretsz belőle, és akkor kár volt neki a sok féltés, ha utána pakk, elveszített, meg csak az agyadra ment vele. Finoman utalhatsz is rá, hogyha folytatja ezt, akkor elhagyod. Hagyjon már téged kicsit élni, úgy, ahogy te szeretnél, vagy különben nem is szeret téged, hogy nem hagy? Ha szeretne, akkor hagyna téged nyugodtan élni, és nem okozna neked ezzel fölösleges stresszt vagy, nem is ez a jó szó, de most hirtelen nem tudok jobbat; hogyha uralkodni akar rajtad, akkor hagyd el , mert nem egy rabszolgahajcsárral kezdtél egy kapcsolatba, hanem úgy gondoltad, úgy voltál vele, hogy valakivel, aki szeret. De ha ennyire belemászik az arcodba, rá a hátadra, hogy már teher , akkor nem feltétlenül van keresnivalótok egymás életében ,sajnos:S
2016. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!