Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért állit ilyet rólam alaptal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért állit ilyet rólam alaptalanul?

Figyelt kérdés
Olyanokat szokot,irni ide is ami nem is ugy van,a minap csináltam Neki és nekem kaját ,mert éhes volt ,tükör tojást,de nem ugy sikerült,de akinek bem sikeredik ugy a tükör tojás attól még tudd főzni,ennyire rossz ember ismerö lenne?Nem voltam elkényesztetve ,nem volt jó kislány kirom,magamtól tanultam fözni az alapokat szakácskönyvböl.De a különlegeseket meg internetröl néztem.Én szoktam még adni tanácsot is ,hogy csinálja,stb.A múltkor is fel tett egy olyan kérdést,hogy én nem tudok fözni.Nagyon rosszul esett hogy két éve ezt feltételezi rólam,a nem tudok,de rossz élményeim vannak e felöl ,nem szeretnék bizonyítani senkinek.Otthon soha sem dicsértek neg csak szidtak,ezért sem szeretek itthon fözni.Csak akkor szoktam amikor nincs itthon senki,és nem keresek kifogásokat,de este érek haza .Múltkor is én voltam lecseszve,mert vizes volt a krumpli amikir náluk kellet fözni és anya,apja otthon voltén meg zavarba voltam,és pont jó volt a vizmennyiség a krumplinak és anya azt mondta,hogy kevés a viz,na pff.Ugy volt,hogy együtt főzünk,de én sütöttem ki a husat us és jól negégedtem az olajjal magam,hát ez nem együtt főzés ,

2016. jan. 2. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Oh, szóval te lennél az a lány akit látatlanban beledöngöltem a földbe? :D

Gondolom azért írja ki ide mert zavarja őt a dolog, meg kellene beszélned vele.


Most kíváncsi vagyok mit mondanak majd erre a helyesírásra mert a barátod helyesírását nagyon kritizálták a "helyi nők"... :D


Mellesleg, igaz az, hogy 28 évesen nem vagy képes rendben tartani magad?

2016. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet,most sz.r a helyesírásom,de mutass olyat kinek nem telefonrol keresztül ,ja és nem mutatom meg senkinek,mert nem szeretik ha itthin főzök,és finom főzök csak rossz élményeim vannak ezzel,de még nem azt jelenti ,hogy nem tudok,nem vagyok az a mükörmös lány,mint
2016. jan. 2. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mutatnom, belenézek a tükörbe. :D

Ezt a "telefonról nem lehet helyesen írni" dolgot csak a lusta és igénytelen emberek szokták mindig szajkózni, már bocs.

2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mi a kérdés?

Mert a magyarázatod arról szólt, hogy tudsz főzni, csak sose sikerülnek az ételek jól és megégetted magad egyszer. Ezek alapján én is megkérdezném tőled, hogy tudsz-e.

Ja, telefontól vagyok.

2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ,akkor te igénytelen vagy az ételeim finomak,csak elment a kedvem,mert nem is az enyém a konyha,kislány korom óta engem befogtak,nem ugy mint nast es csak lecsesztek,zsebpenzt sem kaptam,ellentetben masokkal,de barataim sem voltak,mas csavargot,addig nekem dolgozni kellet itthon segiteni na ezert
2016. jan. 2. 15:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Arrol nem en tehetek ,hogy frocsog az olaj,en zsirban szokta,kokusz zsir es az nem pattog ugy
2016. jan. 2. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Most én leszek a gonosz mumus, de nem értem.

Most rám mondtad, hogy igénytelen vagyok (ha igen, miért?), ha nem akkor kire vonatkozik?


Akármilyen hihetetlen másnak se volt fenékig tejfel az élete gyerekként (nekem se, de ez nem ide kapcsolódik), így nem is értem, hogy hogyan jön ez ide.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2016. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,te nagyon buta vagy,és ez nem iskolázottságtól függ.Ne a neten lógj hanem tanulj meg helyesen írni.
2016. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hetes ,nyolcas akkor ti nagyon butak vagytok,nem ismertek,akkor meg,igen nekem nem volt olyan életem mint masnak,nekem rossz kislanykorom volt,es nem vagyok ez miatt buta,itt tcsak te vagy ha ilyet is irsz,
2016. jan. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!