Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire kétségbeesettek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kétségbeesettek a nők?

Figyelt kérdés

Most az egyszer választottam magamnak egy “ egyszerű” pasit, mert állítólag az megbecsül, nos, az én barátom ennél is több, alkalmi munkákból tengődik, hull szét az autója, kinézetre átlag alatti, de nagyon, se nem iskolázott, viselkedése hebrencs, nem nyerő modor, se nyerő mosoly, tehát nem mondható az a tipikus sikeres típusnak, enyhén fogalmazva.

Ehhez képest folyton jelölik be nők a facen, ezek közül többen, akik ismerik a múltból, sarki fűszeresnő, akivel 15 éve flörtölt, jobbnál jobb lehetőségei lennének, ha nőzni akarna.

Többen hívnák kávézni, de miattam törli őket.

Hogy létezik, ennyire nincs férfi ?



2021. jún. 19. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem a nők kétségbeesettek, hanem a kérdező, aki összejön egy ilyennek lefestett férfival

Mindenki azt választ akit akar, és ez a választás jellemzi is az embert

2021. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
😅😅😅
2021. jún. 19. 18:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagy a farka,és mindenki tudja.
2021. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az se nagy
2021. jún. 20. 05:53
 15/16 anonim ***** válasza:

"hull szét az autója"


Na, akkor csak fontos az a kocsi. Gondolom nem próbálkoztál olyan pasiknál, akiknek nincs és gondolom észre sem veszed őket. Innentől kezdve felesleges magyarázni, hogy esetleg húzd ki az elvárásaid közül, mert tudom, hogy nem érted meg, fel sem fogod, hogy valakinek ne legyen kocsija...:DDDDD

2021. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
😅😅
2021. jún. 20. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!