Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kétségbeesetten, görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeesetten, görcsösen vágyom egy kapcsolatra, mit tehetnék hogy lazuljak ebben a témában?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt, az egyikkel fél évig voltam együtt, a másikkal 1 évig. Most volt egy éve hogy egyedül vagyok és egyszerűen borzalmasan érzem magam. Van sok barátom, mindig találkozunk, bulizni megyünk stb (vagyis ezelőtt, mikor még nem volt kijárási korlátozás) folyamatosan beszélek velük, nagyon jó a barátságom mindenkivel. Van egy lovam, minden nap edzek vele, ezen kívül járok futni és most épp az érettségire tanulok, ezen felül nyelveket tanulok, szoktam olvasni is sokat, tehát azt se tudom mondani, hogy egész nap csak unatkozok. Családi életem rendben van, apámmal lakok, aki mindent megad nekem, és anyámmal is teljesen jó a viszonyom. Szóval összességében az életem rendben van.

Viszont mindegy mit csinálok, mindegy mennyire fáradok el a nap végén, egész nap az van a fejemben, hogy miért vagyok egyedül, hol tudnék ismerkedni.

Nem érzem magam így teljes embernek és tudom hogy ez nem egészen normális.

Talán pont azért nincs senkim mert ennyire görcsösen akarom, de mégis mit tudnék tenni hogy enyhüljön ez az érzés?

Mikor utolsó barátommal szakítottunk, kb 2 hónapig élveztem is a szingliséget, de azóta úgy érzem hogy teljesen magányos vagyok.

Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy minden gondolatom ekörül forog, kérem akinek lenne valami használható tanácsa,segítsen, előre is köszönöm.


2020. ápr. 19. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátok barátai, ismerősei?

Én valahogy mindig úgy hallom, hogy sokan ismerkednek meg egymással baráti társaságon keresztül.

2020. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el tudatosan elfogadni a jelent.
2020. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép privátban😉
2020. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

pont ilyen helyzetben voltam mint Te. annyira akartam pasit, h ne legyek magam, h már szinte belebetegedtem (nem, nem a szex miatt akartam)

nagyon válogatós voltam, elhatároztam, h randizok olyanokkal akik nem jöttek be, mert ugye nem volt más, hatalmas hiba volt!!! idiótábbnál idióta pasikba ütköztem, hol szándékosan, hol véletlenül futottam beléjük. Nagyon irigy voltam minden barátomra, akiknek volt párja, aztán egyszer csak elengedtem és élveztem, h egyedül vagyok. És képzeld el lett barátom egyik napról a másikra, szóval a legjobb tanács a relax, engedd el, sz.rd le és lesz! tudom, h nagyon nagyon nehéz, de ez a megoldás. :)

2020. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!