Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire kétségbeesettek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kétségbeesettek a nők?

Figyelt kérdés

Most az egyszer választottam magamnak egy “ egyszerű” pasit, mert állítólag az megbecsül, nos, az én barátom ennél is több, alkalmi munkákból tengődik, hull szét az autója, kinézetre átlag alatti, de nagyon, se nem iskolázott, viselkedése hebrencs, nem nyerő modor, se nyerő mosoly, tehát nem mondható az a tipikus sikeres típusnak, enyhén fogalmazva.

Ehhez képest folyton jelölik be nők a facen, ezek közül többen, akik ismerik a múltból, sarki fűszeresnő, akivel 15 éve flörtölt, jobbnál jobb lehetőségei lennének, ha nőzni akarna.

Többen hívnák kávézni, de miattam törli őket.

Hogy létezik, ennyire nincs férfi ?



2021. jún. 19. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rejtély! Lehet van valami titka a csávónak.
2021. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelaz? Te mész esténként vele az ágyba.
2021. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötekedés volt hasonló kapcsolatom.

Nos amit annyira ettek rajta ... és én is xd jó volt az ágyban 😁 egy szexgép

2021. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát azért szexgép túlzás...

Na de mindegy

2021. jún. 19. 14:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én 23 éves vagyok és 4,5 éve van egy 27 éves párom. Ő pl alacsony, 170 cm én 163 vagyok. Külsőre végtelenül egyszerű. Jól keres az átlaghoz képest, van egy egész jó autója és 4 szakmája.

Mivel teljesen átlagos srác, én úgy érzem meg becsül, nem tudnék együtt lenni olyannal akinek az a vagány/menő stílusa van, az olyanok nagy része megcsalja az embert (tisztelet a kivételnek.)

Én úgy érzem meg lehet bízni benne.

Egy nőnek nagyon nem mindegy kihez megy feleségül, kivel vesz házat, kinek szül gyereket. Inkább ilyet választok a gyermekeim apjànak és nem egy nagyképű vagànykodót :)

2021. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkoŕ te is kétségbe vagy esve?
2021. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom szinten az also polcon levo nok jelolgetik....



37F incel

2021. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5 ös, hát figyelj, ő sem nagyképű vagánykodó, és mégis kerülgetik a nők. Pont ez az érdekes.

Lehet nem értetted a kérdést

Mert az, hogy egy pasi nem jóképű, még nem garancia, hogy hűséges

2021. jún. 19. 14:35
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Fogalmam sincs. 180 körüli magasságú, diplomás, évek óta dolgozó, "normális" hapsinak tartom magam. Kocsi ugyan nincs, de életemben egy randim sem volt. Erről ennyit.
2021. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nyílt, közvetlen a stílusa az már fél siker.
2021. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!