Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 hét chat után, lebeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét chat után, lebeszélt randi előtt miért válik szellemmé a férfi Tinderen?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete beszélgetünk, a hétvégére leszerveztunk egy randit. Az úriember tegnap óta elérhetetlenné vált. Van normális magyarázat arra, ennek mi értelme van? :D Vagy miért jó ez egyeseknek? Ha úgyse akar találkozni, minek dumal végig heteket? Egyszerűen kozmikus :D

2021. jún. 19. 08:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Én is lemondós vagyok, de legalább van annyi gerinc bennem, hogy elmegyek a randira. Aztán az X-ik tali után kreálok vmi bullshitet és elköszönök udvariasan.


Rá kellett jönnöm, hogy a kisebbségi komplexusomat nem bírom legyőzni. Majd ha tényleg sikerül, akkor talán folytatom.


Van ilyen is. :)

2021. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De ezt miért csinalod? Minek mész egyáltalán randira, ha úgyis tudod, hogy az ötödiknél tovább nem fogtok eljutni, miattad? Nem lennék a partnereid helyében :/
2021. jún. 19. 11:41
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

22: Ez a felismerés nem 5 perc alatt alakult ki nálam. Nagyon sokat agyaltam a dolgokon és sajnos még magamnak is sokáig tagadtam a tényt, hogy ez az igazi ok. "Menet közben" amikor már magamnak is be mertem vallani, hogy mi a "gáz", akkor sem futamodtam meg. Én voltam a kitartó rúdugró aki az edzésen is addig próbálkozik amíg nem sikerül. Aztán sajnos rá kellett arra észmélnem, hogy ez így nem fog menni. Fejben kell helyrerakni a dolgokat. Így abba is hagytam. Természetesen lelkifurkám volt sokáig emiatt IS. Volt egy lány akivel annyira jól alakult, legszívesebben elmondanám neki is, hogy mi volt az igazi oka..


Ez lenne szerintem az igazi mérőfoka, hogy kész vagyok a toronyban is. Addig maradok unreg.


Remélem így tiszta. :)


A nagy felismerés és regisztráció(k) törlése után írtam ide is ki kérdést anno még masik névvel.

2021. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ah értem. Ha nem volt olyan regen az a lány, talán mondd el neki, mi a bajod. Vagy esélytelen?
2021. jún. 19. 11:58
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24: Hát igen. :)

Ez a kérdés olyan, mint amikor az agorafóbiás beteg felhívja a szakembert és elmeséli neki a problémáját és a doki lazán visszaválaszol, hogy persze, nagyon szívesen vállalom! Jövő héten kezdhetünk is kedden, be tud jönni délelőtt 10-re?

😅


De ja, tervezem ezt, persze, bár ennek lassan két éve lesz. De legalább tudni fogom, hogy oké vagyok. :)

2021. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Ne aggódj ha masik csajt megcsinálta majd ír neked is csak most nem ér rá.
2021. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26: igen, én is ezt gyanítom :D kitoroltem a matchet, szóval nem fog tudni írni már.
2021. jún. 19. 20:54
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Valami hamis volt az úrnál. Vagy a családi állapot (nem volt független és bejött egy családi prg a barátnővel/feleséggel meg a gyerekekkel) vagy nem igazi képet tett fel magáról. Csak erre tudok gondolni. Ne bánd, igazából ő lopta a Te idődet, jobbat érdemelsz. Ahogy XY mondta: a negatív tapasztalat is tapasztalat.
2021. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!