Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 hét chat után, lebeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét chat után, lebeszélt randi előtt miért válik szellemmé a férfi Tinderen?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete beszélgetünk, a hétvégére leszerveztunk egy randit. Az úriember tegnap óta elérhetetlenné vált. Van normális magyarázat arra, ennek mi értelme van? :D Vagy miért jó ez egyeseknek? Ha úgyse akar találkozni, minek dumal végig heteket? Egyszerűen kozmikus :D

2021. jún. 19. 08:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom te még soha nem csináltál ilyet :)
2021. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha valakivel eljutottunk odáig, hogy lebeszeltunk egy randit, akkor arra mindig elmentem és nem szivodtam fel...
2021. jún. 19. 10:07
 13/28 anonim ***** válasza:
27%
Hát persze
2021. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hat, biztos nehéz elhinni, mindenki magából indul ki.


Ebben az egészben az a vicc, ha valaki tisztességesen próbálja használni ezeket az alkalmazasokat, azt 1. atb@sszak, 2.nem hiszik el, hogy így is lehet, és ez lesz a természetes, hogy csakúgy felszívódunk, csa. Mert kit érdekel a másik ember ugye, úgyis ott van a másik tíz, akit lehet hulyiteni egy kicsit.

2021. jún. 19. 10:22
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha te is x¹⁰ emberből válogathatnál, nem itt rinyálnál, hanem ugyanugy eltűnnél a búsba. Gondolom azért sok munka elérni h ne kellj senkinek
2021. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Egyszerre csak egy emberrel beszélek le randit. Aztán arra elmegyek. Nem hülyítek párhuzamosan 3-4et. Tényleg eljutunk odáig, hogy emiatt még én leszek a kocsog :D egyszerűen hihetetlen.
2021. jún. 19. 10:30
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz nagyon mit tenni, eltűnt eltűnt, az ő bizonyitványa. Nőknél se lehet tudni milyen okból szivódnak fel.

Egyébként nekem személyes kedvenceim a szivműtétes, autóbalesetes, atomkatasztrófás, családi halálos, egyéb meseszerű világvége állapotok pppppont a randi időpontjában. Hát nem hihetetlen? :D ppppont akkor, pedig ő annyira jönni akart.

2021. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt olyan, hogy :

Személyesen ismertem a nőt (tehát nem net, nem tinder, hanem tanulmányok útján)

Igent mondott egy randira jövőhétre. Majd előtte egy nappal amikor mondtam, hogy "akkor holnap", hirtelen meggondolta magát, hogy én sem. Valami hirtelen indokkal, hogy a keresztnevének olyan becézésén szólítottam amit ő nem szeret, ezért lefújva.

Szóval tudnak a nők is "alkotni", még akkor is ha jobban ismerik egymást a felek.

2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
*mégsem
2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 ezeket is annyira imádom XD ha nincs semmi akk abba köt bele h túl sokat lélegzel
2021. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!