Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 hét chat után, lebeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét chat után, lebeszélt randi előtt miért válik szellemmé a férfi Tinderen?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete beszélgetünk, a hétvégére leszerveztunk egy randit. Az úriember tegnap óta elérhetetlenné vált. Van normális magyarázat arra, ennek mi értelme van? :D Vagy miért jó ez egyeseknek? Ha úgyse akar találkozni, minek dumal végig heteket? Egyszerűen kozmikus :D

2021. jún. 19. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez része az online ismerkedésnek. Férfiak / nők vegyesen csinálják.


Talált számára ideálisabbat / nem akart konkrétan elküldeni / egyéb


Nem érdemes rápörögni, majd a következő jobb lesz. :)

2021. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Biztos sok dolga volt vagy lemerült. Ha konkrét helyet és időt beszéltetek meg, akkor ott lesz.
2021. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy nem ő van a képen, vagy épp 20 évvel és 20 kilóval korábbi a fotó. Most meg nem meri felvállalni.
2021. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jajj velem is hányszor történt már meg, hogy 1-2 hétig beszéltünk a sráccal, aztán egyik pillanatról a másikra teljesen felszívódott :D
2021. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Mivel minden nő ugyanazokat a férfiakat húzza jobbra, ezeknek a férfiaknak rengeteg lehetőségük van. A legtöbb nő így jár velük.
2021. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4: csak azt nem értem, akkor minek beszél le randit? Szóval nekem ez a része tiszta hulyeseg. Utána meg szellem lesz, hát tényleg sok értelme van :D
2021. jún. 19. 09:38
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagok. Egyszer volt olyan, hogy péntek este lebesztéltünk egy randit keddre, hétfőn este közölte, hogy ő a hétvégén összejött valakivel, minden jót:D (a vicc az, hogy két év múlva, mikor szakítottak, megkeresett, hogy adnék-e neki még egy esélyt:D) A tiéd valószínűleg csak nem akar magyarázkodni.
2021. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az igen :D Nekem egy srác mesélte, hogy beszélgetett egy csajjal pár napig, utána szellemme vált. Majd 3 nap múlva újra ráírt a csaj, aztán megint szellemme vált :D gondolom ilyenkor randizik, ha nem jön össze, beszélget tovább. Egyre kozelebb vagyok ahhoz, hogy törlöm magam innen. Semmi értelme.
2021. jún. 19. 09:47
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jajj és a kedvenc sztorimat is elmesélem nagyon röviden, ha már itt vagyok:D (mondjuk már asszem kétszer is leírtam korábban:D)

A sportos, jóképű, iskolázott, normálisnak tűnő pali teljesen odavolt az első randin, megcsókolt és MEGESKETETT, hogy nem találkozom senkivel a második randink előtt:D két nappal később azt hazudta, hogy neki életmentő szívműtéte lesz, nem akar nekem fájdalmat okozni azzal, hogy esetleg elveszítem, majd letiltott midnenhonnan. kb két hónappal később megnéztem kíváncsiságból, hogy feloldotta-e a tiltást, mert valamiről eszembe jutott. Kiderült, hogy mással jött össze, és amikor a műtéte lett volna kb, Rómában voltak:D

2021. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
:D Az igen. Kiabrandito ez az egész, vagy én vagyok túl tisztességes.
2021. jún. 19. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!