Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen vagy Badoo-n keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vagy Badoo-n keresek magamnak társat?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Még egyiket sem próbáltam.


Aki azt a tanácsot mondja, hogy ne használjak ilyet, és hogy a való életben ismerjem meg, nos ennek szerintem nincs sok esélye.


Bulizni nem járok, ráadásul otthonülős hobbijaim vannak. A munkahelyemen is ugyanazok az emberek dolgoznak, naponta ugyanazokkal találkozom.


A buszmegállókban meg az utcán nem fogok leszólítani senkit sem, mert nem illik, meg kellemetlen helyzetet teremt.


Nos, ezek után maradt a társkereső csak, vagy van jobb ötletetek?


2021. jún. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem érdekel kicsit sem, hogy nem fog senki visszaírni, esetleg csak olyanok kedvelnek, akiket bottal sem piszkálnál meg akkor regisztrálj. Amúgy nem javaslom, otthonülős hobbik, nem jársz bulizni se. Én mielőtt regisztráltam egy kamu csajprofilról megnéztem milyen képekkel érdemes pasiként regisztrálni, hát a minimum egy drága, vagy annak tűnő autó, óra, kockahas, valami extrémsport és egy egzotikus szigeten töltött nyaralás. Ha ezekről teszel fel képet, akkor talán van esélyed.
2021. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, tehát ott sem lehet ismerkedni.


Akkor ha az ember szingli, hol ismerkedjen?


Ha el is mennék buliba, ott sem találnám meg azt, akit keresek, hiszen utálom az olyan zenéket meg az egész "buli hangulatot", tehát olyan lány biztos nem kéne, aki bulikba jár...


Az olyan lány, aki kéne, az otthon ül valószínűleg vagy valahol kirándul talán...

2021. jún. 5. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő + "normál" randi oldalak. Minél több annál jobb. Ha ronda vagy akkor meg tök mindegy. 0 esélyed van. Max ha hajlandó vagyok ronda nőkkel leállni. De ronda nők meg nem hiszem hogy bárkit is érdekelnének.
2021. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem párkeresésnél érdemes minél több lehetőséget nyitva tartani, hiszen így nagyobb eséllyel találhatsz párt. Ugyanakkor mindenképpen javaslom legyen olyan hobbid, ahol új embereket ismersz meg, rengeteget segít a kapcsolatépítésben. Nem számít jelenleg mit csinálsz a szabadidődben, hiszen bármikor változtathatsz rajta. Akar jövő héten induló tánciskola, társasjáték est, kedvenc együttesed egy koncerten...
2021. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, esetleg valaki innen szeretne lenni a párom? Például 4-es válaszoló. Ez is egy lehetőség.
2021. jún. 5. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a ketto jo, abszolut egyszerre erdemes. Csak Badoon pasibol sok van, aki csak chaten sextingelni akar, oke, nyilvan noben prosti is hirdet, de megis a leghatekonyabbak.

Plane ha nagyvarosban elsz. Barmi elofordulhat, esely van, de kitartas es optimizmus kell.

2021. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!