Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne közel kerülnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne közel kerülnöm lányismerősökhöz?

Figyelt kérdés
Több lányismerősöm van, aki egyedül van, szoktam velük találkozni, de valahogy hiába próbálok közeledni, mindig hárítanak. Ha felajánlok bármilyen olyan programot vagy tevékenységet, ahol mondjuk fizikailag közel kerülhetnénk egymáshoz, akkor mindig inkább visszautasítják. Ahhoz meg, hogy "csak úgy" lógjunk, nekem a többedik ilyen találkozó után már egyszerűen nincs kedvem, mert minek. Több ilyen barátom van, aki simán elcsábít ilyen lányokat, vannak ilyen "barátság extrákkal" lányismerőseik, de őszintén nem értem, hogy csinálják. Nekem sosem jön össze, pedig nem nézek ki rosszabbul náluk.
2021. jún. 19. 01:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy nem nézel ki rosszabbul?

Vagy csak te gondolod ezt.

2021. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Szerintem tényleg nem. Átlagos a magasságom és a súlyom, sportos alkat vagyok, és szerintem az arcommal sincs baj. Csak valahogy egyszerűen mindig is azt éreztem, hogy én sosem vagyok ebben olyan jó, mint mások. Pedig tudok humoros lenni, tudom "húzni" a lányokat, jó a beszélőkém, de közben végig azt érzem, hogy valahogy az a lazaság nincs meg bennem, ami másban, hogy "mindegy, majd lesz valahogy". Én amióta az eszemet tudom, azt érzem, hogy óriási lenne az igényem az intimitásra, és minden évben egyre értéktelenebbnek érzem az életemet enélkül.


Kicsit úgy érzem ilyenkor magam, mint a Parfüm c. regény főhőse, akinek nincs szaga. Minden más embernek van, csak neki nincs. Én is valahogy azt érzem, hogy hiányzik belőlem valami, ami minden más emberben megvan. Talán az önszeretet az. Pl. én sose értettem, hogy aki 30 fölött még szűz,az minek él még egyáltalán. Nekem tök evidens, hogy ha hosszú távon nem tud az ember utat találni ahhoz, hogy betöltse a vágyait, és folyamatosan szenved emiatt, akkor több méltóság van abban, ha megöli magát, mint ha életben marad.

2021. jún. 19. 01:32
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez a szintű negatívság taszítja az embereket.

Számomra az is fura, hogy alkalmi jelleggel egy sörre találkoznak veled, de nem vitatom, hogy így van.

Otthonra viszont értem miért nem kellenél senkinek.

Egyszerre lennél tapadós és képtelen a boldogságra.

2021. jún. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy és már feltetted ezt a kérdést százszor. Pszichológus kell neked, nem nő.
2021. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fel kellene ismerni, hogy nem vágynak a közeledésedre. Nem beszélve arról, hogy nem mindenki akar belemenni barátság extrákkal kapcsolatba attól, hogy éppen nincs senkije.
2021. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak te hiszed, hogy nem nézel ki rosszabbul náluk. Valójában csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő.
2021. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"de valahogy hiába próbálok közeledni, mindig hárítanak"


talán, mert barátként néznek rád?

2021. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, de ezekből a barátságokból szokott sokszor több lenni. Több olyan haverom van, akinek vannak ilyen lánybarátaik, akikkel "barátság extrákkal kapcsolatban" vannak. Nekem is van olyan lánybarátom, akiről tudom, hogy nem vágyik hosszútávú kapcsolatra jelenleg. Én is így vagyok vele, és felnőtt emberek vagyunk, nyilván mindenkinek vannak igényei, ha megvan a szimpátia, akkor nem látom, hogy mi az akadálya, hogy szex legyen belőle. Az említett lány el szokott jönni mindig, ha hívom, szóval nyilván szimpatikus vagyok neki, de ennél közelebb nem tudok hozzá kerülni. Nem értem, mit csinálok rosszul. Valahogy nem érzem ennek a szexhaverságra lépésnek a tánclépéseit.
2021. jún. 19. 12:19
 9/18 anonim ***** válasza:

"Igen, de ezekből a barátságokból szokott sokszor több lenni."


csak te gondolod úgy. Amúgy lehet te képes lennél akár évekig EGY emberre várni, amíg ő ki tudja, lehet megtalálja a gyerekei apját.Ez nem egy film, sorozat, ahol a 2 fél évekig kerülgeti egymást, majd egy pillantás után egymásba esnek.


Nem véletlen vagy csak barát szinten (vagy fordítva) és nem a pasija vagy.


de te döntöd el.

2021. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én most szexbarátságról beszélek, nem kapcsolatról.
2021. jún. 19. 13:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!