Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy vannak akik 17 évesen tudnak megfelelő párt taláni, vannak akik meg húszas évei közepén sem találkozik össze az igazival?

Figyelt kérdés

Miért van valakinek több szerencséje a párkeresében?


kb 17 évesen akartam először barátnőt, már 20 bőven elmúltam és még mindig nem jött össze komoly kapcsolat.


2021. jún. 18. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmam sincs. Ha az exem nem talál rám 18 évesen, azóta se lett volna párom szerintem. Úgyhogy egyelőre örülök, hogy adott nekem 7 évet ebből a csodából, mert ki tudja, mikor lesz még ilyenben részem.
2021. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Sőt, van, aki 35 évesen találja meg, és még az sem biztos, hogy az lesz az "igazi" (már ha létezik egyáltalán ilyen).


17 évesen meg minimális rá az esély, max. egy kis járogatásra.

2021. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tízen évesen -huszas évek elején sokkal több emberrel találkozunk (középiskola, főiskola, gólyatáborok,stb) illetve abban a korban sokkal kevesebb az elvárás, mert még inkább a vágyak és hormonok irányítanak. 30 körül már sokkal megfontoltabban és szűkebb körből választanak párt az emberek, illetve komoly kapcsolatra (akár házasságra, gyerekvállalásra) már mások az elvárások.

Pl az első szerelmem 16-17 évesen csodás lelkű srác volt, még mai napig keres és próbálkozik, viszont semmi esélye, mert felnőtt emberként sajnos egy nulla lett. Lehet, hogy régen szép volt, de a mostani életemben és értékrendemben abszolút nem férne bele.

2021. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most így elgondolva.

Egy jóbarátom pl. az olvasással talált feleséget. Moly.hu-n brahiból teljesített egy kihívást, ahol szerelmes regényeket kellett elolvasni, alatta, mint férfi elmondta a szkeptikus véleményét a művekről, és a leendőjének a könyvét kritizálta, így jó kis szócsata lett belőle, majd barátság, majd találkozó, majd lagzi.

A szomszéd csaj úgy találta meg a férjét, hogy az megváltoztatta időhiány miatt a munkába járós útvonalát, és pont a szomszédomba botlott közbe. Kb. 3 éve laktak pár saroknyira egymástól és soha nem találkoztak, mert másfele jártak.

Én meg az exemnek köszönhetem a férjem. Úgy váltunk el, hogy én harag nélkül hagytam tovább lépni élete szerelmével. És mivel megmaradt a barátság, így akkor is szívén viselte a sorsom, amikor én tartósan kórházba kerültem. Ő szólt egy nagyon régi közös ismerősüknek, hogy jöjjön be helyette, és így újra megismerhettük, majd megszerethettük egymást.


Szerintem sosem tudhatod mi történik veled legközelebb, de annyit tehetsz, hogy éled az életed és nem félsz a változásoktól vagy változtatásoktól, és ha lehetőséged van élsz vele.

2021. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
1. amíg ilyen kiszolgáltatott, szerencsétlen vagy, tuti nem
2021. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lennék kiszolgáltatott?!
2021. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek valtoznak az eletuk folyaman. Neha elfejlodnek egymas mellett, mas az utem, mas az irany stb. Ezert sincs ertelme regi szerelmekhez visszaterni, hiszen ugy is nehez egyutt fejlodni, hogy ugyanazok a hatasok ernek a parkapcsolat alatt titeket, egyutt csiszolodtok. Ha ez nincs meg, akkor eleve eselytelen, hogy egyforman fejlodjetek.
2021. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, A 17 évesen kezdett tinirománcok nagy része nem komoly, és pláne nem tartósak.

Egyébként nincs recept.

Nekem 19 évesen volt először párkapcsolatom, de 24 évesen találtam életem igazi és egyetlen szerelmére, 11 évvel ezelőtt:) de tettem is érte, nem csak a sült galambra vártam. Ha arra a közhelyes sablonra várok amit mondani szoktak, hogy " majd jön ha jönnie kell" , még most is egyedül lennék. 35/N

2021. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
A 3-as jól leírta. A 18-24 éves kor a "szezon", akkor mindenki keresgél, és csomó lehetőség van - gólyatábor, ilyen tábor, olyan tábor, házibulik, egyetemi körök, közös iszogatások. Ilyenkor lehet a legjobban ismerkedni. Szerintem ilyenkor érdemes is párt találni. Aztán lehet, hogy szétmentek, de már lesz tapasztalatod. Viszont aki ebben a korban ezekből kimarad, az nagyrészt b**zhatja az egészet, mert 30 körül meg afölött már minden normális embernek van párja, vagy ha nincs, nagyon nehéz velük összetalálkozni, mert túlságosan "lenyugszanak". Én például megőrülök attól, hogy nem tudom, hol pótoljam be a kimaradt kamaszkoromat. Ugyanis végigszorongtam meg szégyenkeztem az életemet 15-25 között, és kb. semmi érdemlegeset nem csináltam, és úgy érzem, hogy ebbe a korosztályba kéne valahogy visszakerülnöm, de ha ilyen fiatalok között vagyok, akkor rettentő hülyén érzem mégis magam. Ha meg valami hasonló korombeliek társaságába megyek, akkor meg az idegesít, hogy mindenki már érett, megfontolt, nehezen ismerkedik, nem lehet igazán nagy hülyeségeket csinálni, mert mindenki túlzottan lenyugodott, megtanult "viselkedni" eddigre. Én meg legszívesebben kiengedném magamból az állatot sokszor, ahogy a kamaszok teszik, csak nem tudom, hol és hogyan.
2021. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Csatlakozz hozzám. Együtt baromkodunk.
2021. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!