Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy külsőre nagyon tetszik egy férfi, mégsincs kémia?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, megláttam, és kész voltam, nagyon jól néz ki. Aztán eljutottunk a csókig, és semmit nem érzek.. ennyire két különböző dolog az, hogy tetszik valaki, és hogy van-e kémia? Másnak is van ilyen?
2021. jún. 17. 19:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

A külső... Az csak az egónak kell. A vonzalom, és a kemia az, ami fontos...


Én ezt úgy mondom, hogy 30 éves koromra teljesen atalakult a nőkkel kapcsolatos képem. Sok tapasztalatot gyűjtöttem, és messze nem a legszebb csajokkal éreztem magam a legjobban. Szerintem ez valamilyen érés, egy személyiségfejlődési folyamat, hogy az ember megérti mi a fontos, és mi nem.

2021. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%
Az elképzelt személyiség a fejedben nem párosul a férfi külselyéhez.. Sok embernél megesik.
2021. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sok gyönyörű nőt látok, mégis kémia szinte csak az ilyen szomszéd lány típusú kedves, gyengéd lánnyal van/lenne. A túl szép nő az már veszélyes, mert rengeteg pasi akarja és előbb v utóbb mindig jön egy vonzóbb, tehetősebb pasi, a nők nagy része pedig hajlamos akkor dobbantani szó nélkül (persze a pasik sem különbek).
2021. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nekem ennek a fordítottja is előfordult egyszer. Volt egy srác, átlagos kinézettel, ismertem már régről, de nem figyeltem fel rá, aztán egyszer egy buliban felkért táncolni és ahogy magához vont és közel kerültem hozzá olyan szintű folyamatok indultak el bennem, hogy magam is meglepődtem. Durván vonzott.
2021. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Igen az ellenkezője velem is volt már, de ilyen, hogy nagyon tetszik és semmi.. ez ritka.
2021. jún. 18. 19:06
 26/33 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy nem ismerem még eléggé, és majd később alakul ki.
2021. jún. 18. 19:06
 27/33 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, ha hajlandó vagy elfogadni, hogy a fejedben lévő állom pasi az nem valóságos, és tele vannak hibával az emberek akkor kialakulhat...
2021. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27 ezt nem értem, sok pasihoz vonzódtam már, olyanhoz is, aki külsőre nem volt nagy szám. Gondolom nem olvastad amit eddig írtam.
2021. jún. 18. 20:08
 29/33 anonim ***** válasza:

26

Szerintem később nem alakul ki és nem is jó erőltetni. De lehet, hogy nincs így.

2021. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy amikor sítáborba mentem egy vadidegen társasággal, megláttam egy srácot, borzalmasan nagyon tetszett. Életemben a legjobban. Természetesen én neki nem. :) Pár hónappal később találkoztunk a diszkóban, alig emlékezett rám. No de eljött egy vicces pillanat és vmiért (legyen titok) egy srác rávett minket, hogy csókolózzunk. Itt jött a poén: nekem isteni volt, de neki is! Kábé fél percig csak nézett maga elé bambán és vmit motyogott, hogy "ezt nem gondoltam volna" vagy ilyesmi. Sajnos nem volt folytatás. :(
2021. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!