Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meg tetszik egy nő akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tetszik egy nő akkor miért nem merek oda menni ismerkedni? Mindig úgy érzem hogy semmi esélyem.Miért félek a nőktől? Hogyan tudok változni? 32f

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mindig úgy érzem hogy semmi esélyem."


Lehet, hogy tényleg semmi esélyed.

2021. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Meet nincs tokod
2021. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert nincs elég önbizalmad. Természetesen kell viselkedni, mint bárki mással, beszélgetni, barátkozni. Nem rögtön lerohanni, randevút kérni. Szépen, fokozatosan.

Sokszor nem a külső számít, hanem a személyiség, az érett, magabiztos férfiasság, humor, a sárm.

Vélem, hogy aki előtt nem volt férfiminta, nem tudta megtanulni a családban nagypapától, papától, nagybácsitól, annak nehezebb, de tanulható.

2021. nov. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 dl kalinka vodka lehajt, rá 20 percre odagogsz menni a nőkhöz és még túl éled is! :)) Legközelebb még vodka sem kell hozzá! :)
2021. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs szociális kapcsolod, gondolom a szabadidőd többségét egyedül töltöd, nem ismersz meg új embereket.


"Hogyan tudok változni?"

Kezdj el élni, keress olyan programokat, ahol emberek vesznek körül és van lehetőséged beszélgetni, új embereket megismerni! Próbálj ki új dolgokat, fejlődj bennük, mutasd meg magadnak, hogy képes vagy bármiben jó lenni!

2021. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Semmi szociális életem nincsen. Jól ki találtad.

Eléggé lehetetlen a helyzetem. De milyen programra mehetnék egyedül? Elég ciki lenne ha magamba lennék. Nem hinném hogy érdekelnék valakit.

2021. dec. 24. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Társasjáték est, önkénteskedés, táncóra, túracsoport, koncert, felkeresheted régi barátaid, rokonaid és javasolsz egy közös kávét/teát/ebédet, konditerem, falu/város napok. Szinte mindenhol van lehetőséged szocializálódni, kicsit beszélgetni. Lehet valakivel egy mondatot sikerül váltani, másvalaki nyitottabb lesz és beszélgetni kezdtek. Jó kapcsolatok kiépítése, barát szerzés évekbe telik, sokan le is fognak morzsolódni. Hajrá!
2021. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

Az a baj nem szeretem a nagyobb társaságot.

Még ha el is mennék valahova. Akkor is magamba lennék. Én nem szoktam oda menni senkihez. Nem olyan típus vagyok.

Nem sok esélyem van hogy változni fog valami.

2021. dec. 25. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod mire vágysz, ha nem szeretnél tenni érte, marad minden a régiben. Mindenkinek joga van egyedül leélni az életét.
2021. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!