Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan reagáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan reagáljátok le ha egy olyan lány közeledik hozzátok, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Mikor és hogyan közlitek vele, hogy ne kezdeményezzen tovább nálatok?

Milyen stílusban teszitek? Mit mondtok neki?

Kihasználnátok a lányt, ha tudnátok hogy komolyat akarna tőletek?


2021. jún. 8. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Attól is függ hogy mennyire nem tetszik, lehet hogy ha emberileg jobban megismerem, akkor külsőre is jobban be fog jönni. De sajnos nem nagyon volt még példa rá, hogy egy lány kezdeményezzen nálam 🤷‍♂️
2021. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanaz, mint az 1-nél
2021. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én 2 fiútól kaptam elutasítást eddig, és mindkét esetben az volt a válasz, hogy nem vagyok az esete :D

De teljesen normális stílusban tették egyébként, és jóban vagyunk azóta is.

2021. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem használnám ki, legyen az ember korrekt. Helyzet és szituációfüggő, udvariasan, normálisan, nem megbántva a másik felet. Eltereled a dolgot, vagy ha minden kötél szakad akkor jelzed hogy nem egymást keresitek mert pl. már foglalt a szíved / másnak udvarolsz.
2021. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Megint eltévesztetted a kategóriát, ez a Felnőtt párkapcsolatok, nem a Tini.
2021. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha ismerkedni akar, akkor normálisan elutasitom.

Ha csak beszélgetni, akkor szerintem szívesen beszélgetnék vele.

2021. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha tetszik, ha nem, elhajtom.
2021. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
De jó, hogy minden férfi normálisan reagálja le a szitut, itt meg más kérdéseknél is olvasva, csak én fogtam ki azt az egyet amelyik nem foglalkozik se meg ne bántással se semmivel.
2021. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen esetem, plusz barátnőmnek is. Mindketten ismertük már jól a srácot. Nyilván normális hangnemben utasított vissza.
2021. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt ilyen esetem, többször:

az elsőnél a srác korrekt módon megmondta, hogy én barát vagyok meg amúgy kimegy külföldre (ami igaz volt, tényleg kiment évekre). Nagyon kulturált módon közölte, jóban is maradtunk.

A másodiknak meg szerintem bejöttem mindigis, aztán eltűnt, majd megint megjelent, megint eltűnt. Na ez az undorító.:)

2021. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!