Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok , nők, milyen frizura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok , nők, milyen frizura /arcszőrzet tetszik egy férfin?

Figyelt kérdés

Mondták már valamit kezdjek a hajammal, hát na erre keresnék ötleteket, de azért nincs seggig érő hajam :D


Esetleg képet is küldenétek róla ha neten találtok? Kort is írjatok légyszives.


2021. jún. 1. 09:43
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
Nekem a kopasz/kifejezetten rövid haj a gyerebe. Borotvált, vagy borosta, de a bajuszfélék, szakállfélék nem az én esetem.
2021. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez arckaraktertöl is függ. Járj rendszeresen férfi fodrász szalonokba, ahol hajat, szakállat is vágnak és kérj tanácsot tölük, aki 20 éve ezt nyomja az ért is a szakmájához(jobb esetben).
2021. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az undercut-ot (a manapság legnépszerűbbet) próbáltad már?
2021. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Jajj... nagyon rosszul kezdesz neki! Elmondom egy példán keresztűl miért. A fiatal csajoknál divat a forrónadrág.

[link]


Na ha valakinek nem olyan az adottsága és erőlteti, akkor mi lesz?

[link]


Ne a divatos után menj, mert nem biztos, hogy neked jól fog állni. Ha bemész a fodrászhoz beszéld meg vele, hogy neked mi áll jól, mit javasol.

2021. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát legközelebb az lesz
2021. jún. 1. 10:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Olyan hajad legyen, amilyet te szeretnél, mert azzal fogod magad jól érezni, az lesz számodra a legvonzóbb és legkényelmesebb. Hidd el, az sokkal fontosabb, hogy neked tetsszen, mint pár nőnek (mert ugye a nőknek se ugyanaz tetszik).

Szerintem is jó ötlet, ha elmész egy fodrászhoz tanácsot kérni, mert nem minden archoz illik mindenféle haj.


Viszont hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem mindig is a kicsit hosszabb, akár göndörkés hajak jöttek be:

[link]

[link]

[link]

Arcszőrzet terén nekem a borotvált vagy enyhén borostás tetszik.

2021. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
+ 25 éves vagyok.
2021. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne borotválkozz teljesen. Pont vasárnap egy filmben a férfi főszereplőnél borzasztó volt, hogy ott volt kábéra jóképű fejjel, bomba testtel, de arcszőrzet 0, haja meg semmilyen, ilyen hosszabb egyenes... Na ha az a pali normál hajat vágatott volna, és hagy nőni arcszőrzetet (fazonra bármi, ami illik hozzá), hát fényévekkel jobb lett volna, mert így nagyon zavaró volt a feje az egész film alatt... Ez a teljes borotváltság rajta olyan hatást keltett, mintha próbálná fiatalítani magát, közben meg inkább csak férfiatlanított. :D

Szóval így elsőre az a tippem, semmiképp se borotválkozz mindenhol, csak ahol nem elég dús az arcszőröd, mert persze a foltos-pihés nem a legjobb. Hajra meg tényleg végtele variáció van (bár arcszőrre is kismillió). Amit nem javaslok hajügyben, az a festés, szőkítés, bármiféle hajszínváltoztatás. Hordd az eredetit!

2021. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik egy férfin, ami igényes és jól áll neki. Nyilván van, ami jobban tetszik, pl. imádom a dús, kicsit hosszabb hajat, mint amije a srácnak van az első linken, amit a 6-os posztolt, de ha valakinek ritkás, vékony szálú a haja, vagy más az arcberendezése, röhejesen nézne ki így. Tetszik a nagy, ápolt szakáll is, de a párom rettenetesen nézne ki vele, így őt babapofival/friss borostával tetszik a leginkább.

Szóval én is azt tudom javasolni, hogy menj el egy jó fodrászatba (ne egy futószalagos Biohairbe), ahol tudni fogják, mi fog neked jól állni.

2021. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem magas a homlokom és arra kevés haj áll jól sajnos :D
2021. jún. 1. 10:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!