Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy külsőre nagyon tetszik egy férfi, mégsincs kémia?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, megláttam, és kész voltam, nagyon jól néz ki. Aztán eljutottunk a csókig, és semmit nem érzek.. ennyire két különböző dolog az, hogy tetszik valaki, és hogy van-e kémia? Másnak is van ilyen?
2021. jún. 17. 19:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, vagy egyszerűen csak rosszul csókol.
2021. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem csak a csók, maga az az érzés nincs meg, hogy vonzódjak hozzá. Nagyon fura mert nagyon tetszik. Nem együtt jár a kettő..? Ha tetszik akkor vonz is?
2021. jún. 17. 19:56
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ellenkezője van. Nagyon odáig vagyok egy elég rossz kinézetű illetőért, fogalmam sincs miért.


Nem tudom megmagyarázni ezeket a dolgokat...

2021. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

#2 amúgy egyáltalán nem jár együtt a kettő. Te hány éves vagy?


Rengeteg embert láthatunk szépnek, de nem fogunk mindhez vonzódni is...

2021. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom nem feltétlenül a külsőtől függ.
2021. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De vonzónak látom, hisz tetszik. Mégsem érzem a kémiát. Azért ilyen nem nagyon szokott lenni.. de biztos a korom miatt van.. nálad biztos idősebb vagyok amúgy..
2021. jún. 17. 20:00
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jár együtt a kettő kötelezően, tapasztalatból mondom.
2021. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy doku filmet erről. Az orrunkban van valami szerv, ami érzékeli a másik természetes illatát kb mint az állatvilágban. Ez a szerv küld valami jeleket az agynak ha"szag" alapján passzoltok, jó utódokat hoznátok össze elvileg.

Ez így elég kiábrándító, de innen indul a szerelem.

2021. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Erről a szagos dologról én is hallottam már, lehet benne igazság simán.

Egyébként, csak akkor nem érzel semmit, amikor csókol? Tehát arra vágysz például, hogy megöleljen?

2021. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen azért... tehát inkább mondanád ezt akkor csak szimpátiának?


És amúgy mostanában van veled valami,ami így felboríthatott benned valamit? Pl munkastressz vagy hasonló? Lejet valami blokkol amúgy. De lehet az is, hogy egyszerűen tényleg nincs kémia.

2021. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!