Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy külsőre nagyon tetszik egy férfi, mégsincs kémia?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, megláttam, és kész voltam, nagyon jól néz ki. Aztán eljutottunk a csókig, és semmit nem érzek.. ennyire két különböző dolog az, hogy tetszik valaki, és hogy van-e kémia? Másnak is van ilyen?
2021. jún. 17. 19:51
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Oké, szerelmes voltam egy srácba, nem olyan régen. De próbálom elfelejteni, és már nem ő jut eszembe, ha valakivel találkozok, és esetleg csók is van, mint most. Szóval azt gondoltam túl vagyok rajta, de lehet hogy nem, és emiatt van ez..
2021. jún. 17. 20:21
 12/33 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy emiatt lenne, szóval szerintem egyszerűen csak nem vonz valami miatt. Csak furcsa ez, és kíváncsi voltam, mással is szokott-e ilyesmi lenni.
2021. jún. 17. 20:25
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen esetek egyébként. Ismerek én is olyan srácot, akit nagyon helyesnek tartok, rendes is, de egyszerűen nem tudnám magam mellett elképzelni, mert nincs meg az a plusz.

Ezzel ellentétben a párom, akivel 10 éve együtt vagyunk, egyáltalán nem volt az esetem külsőre, de ahogy megismertem, reménytelenül beleszerettem és azóta őt látom a legszebb férfinak.

26N

2021. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelem mélyebbre hat,mint gondolod. Simán lehet ez az ok. Eltelt már egy év?
2021. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "szagos" dolog mondhat valamit. Az exem akkor is dicsergette az illatom, mikor nem is voltam sem frissen furdott, sem parfum, sem semmi. Mégis mindig dicsérte az illatom. :D


Amúgy nekem is vannak férfiak, akik külsőre nagyon tetszenek, mégsem tudnám magam elképzelni velük. Nem érzem náluk azt a bizonyos pluszt.

2021. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
33%
De akkor mi a helyzet a láncdohányos emberekkel, akik elvileg már kb semmi szagot nem éreznek?
2021. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16 Elhiszem, hogy tudományos megfigyelések alapján léteznek ilyen emberek. De mint láncdohányos had jegyezzem meg, nekem olyan a szaglásom, mint a vadászkutyáknak. Nyilván vicceltem, de a lényeg gondolom át jött. Ez nem csak szerintem van így, sok embert ismerek aki nem dohányzik, mégsem olyan érzékeny a szagokra mint én.
2021. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
14 nem, csak 2 hónap:(
2021. jún. 18. 06:04
 19/33 anonim ***** válasza:
feromon. Ha nem termelődik megfelelően amikor hozzád ér, akkor nincs kémia. Ezt még a tudomány sem tudja, hogy mitől indul be a feromon termelődés:)
2021. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Simán van ilyen.
2021. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!