Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg normális kapcsolatot taláni?

Nekem még nem volt kapcsolatom, fiú vagyok.

Ahogy látom a többségnek is nehéz, meg csak rövidebb kapcsolatok jönnek össze. Mi az oka ennek?

Senkinek nem jó senki vagy mi?


2021. jún. 17. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert a médiának meg a közösségi oldalaknak köszönhetően baromi magasan van a léc 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Neked azért, mert elmebeteg vagy. Valaki aki nagyon unatkozik igazán összegyűjthetné a kérdéseidet, szerintem már elértük a 100-zat :D
2021. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
mert a nőknek csak a csádok kellenek 28F/incel
2021. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen nehéz ismerkedni?" Mert nem tudod, hogy kell.


"Főleg normális kapcsolatot taláni?" Mert pszichoszexuálisan nem vagy felkészülve rá.


"Nekem még nem volt kapcsolatom, fiú vagyok." Miből gondolod, hogy eljött az ideje?


"Ahogy látom a többségnek is nehéz, meg csak rövidebb kapcsolatok jönnek össze. Mi az oka ennek?" Ld. fent.


Senkinek nem jó senki vagy mi?

2021. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs önismereted.
2021. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!