Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz 40 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz 40 felett ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi munkatársam, 40 múlt, karriere, egzisztenciája rendben, értelmes, IQ, EQ rendben, nincs gyereke, mégis egyedülálló amióta ismerem. Kérdeztem miújság nála ezen a téren (nem vonzódom hozzá, van párom, csak emberileg érdekel), és azt mondta szerinte 35-40 fölött ez már sokkal nehezebben megy, mint huszon-harminc évesen, pedig mostanra megvan mindene.

Hasonlóképp van egy 40-néhany éves kolléganőm, neki mondjuk van egy 18 éves lánya, de ő nyíltan ki is kommunikálja, hogy társkeresési problémái vannak. Ha össze is jön valakivel, előbb-utóbb kibuknak komolyabb bajok.

Szóval kérdés, valóban ennyire nehéz 40 felett ismerkedni? Vagy valami "baj van" azokkal, akik ennyi idősen is egyedül nyomják?


2021. jún. 12. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van baj, de valljuk be, ebben a korban már nehezebb egy idegenhez alkalmazkodni, ezért jönnek ellő problémák. És igen, az egyedülállók többsége okkal az, ha meg csak elvált és így alakult, akkor is szembesülnie kell ezzel, hogy ebben a korban már mindenki szereti a saját kényelmes életét és ez bizony súrlódásokhoz vezethet.
2021. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Kinézeten múlik. Én ronda faszi vagyok, 39 éves és szűz. Nőknél népszerű haverjaim kb. egykorúak velem. Havonta/hetente más van nekik és elhiheted nem ronda nőkről beszélünk hanem csak és kizárólag felső kategóriás nőkről, volt amelyik 18 évest újított be nem olyan rég és ő vette el a szüzességét...


Nem a kor számít, hanem a kinézet. Ez ilyen egyszerű.

2021. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 Mint ahogy nálad is. Te sem ronda nőkre csorgatod a nyáladat. Szívesen.
2021. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
#3, persze hogy nem. Létezik olyan, aki nőkről beszél és nem a legfelső kategóriára gondol? Nincs. Prego.
2021. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy nehéz lenne ismerkedni, bár vannak pasik akiket messzire elkerülnek a nők, hiába van egyébként lakás, kocsi jónak számító fizetés, ha emberileg nemigazán az a szociális típus. Unalmasak, csak a hobbijuk számít stb. Na az ilyen pasiknak a saját fotójuk van háttérnek a telefonjukon, esetleg egy döglött hallal.

Pedig az internet elterjedése óta szerintem könnyebben lehet ismerkedni, és annó munkahelyen, gépkezelés közben is badooztam, és voltak is sikereim, de van aki meg nem használja ki a lehetőségeket, és max a kollégák közt próbálkozik, sok esetben sikertelenül, aztán ez a kudarc vissza is veti. Van is ilyen kollégám, aki így próbálkozott, aztán a csaj azért ejtette, mert folyton a nyakán lógott. Most meg nekiállt bánatában inni.

Én idén töltöm be a 46-ot, és a mostani barátnőm lassan 2 éve van, ráadásul van 3 nagylánya is, de velük sincs semmi gond, mert úgy álltam mindig hozzá, hogy fontos volt, hogy elfogadjanak ők is. De simán lehet próbálkozni a fiatalabb korosztálynál is, mert ha akarnám, akkor lehetne huszonéves barátnőm is.

2021. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az is lehet, hogy nem is igazán akar párt, ha amióta ismered, egyedül van. Meg gondolom a személyiségéről se tudsz mindent, lehet csak letudta a választ ilyen klisével, de komolyabb dolgok is lehetnek a háttérben.
2021. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne feledjük, hogy egy gyerekes nő alapból 50%-al kevesebbet ér a piacon. Sajnos ez olyan mint az üzlet és a legtöbb nő kiválóan be tudja magát árazni ilyen téren
2021. jún. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!