Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagibb srácként miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagibb srácként miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 174 centi magas és 76 kiló, de az nem izom szóval azért kerekedem, abszolút nem jövök be senkinek még beszélgetni sem, pedig szeretnék lányokkal is barátkozni
2021. márc. 26. 00:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dagi lányoknál próbálkozz
2021. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék, mert mikor még vékonyabb voltam is dagibb lányok jöttek be, de ők meg nem akarnak ismerkedni soha... :D
2021. márc. 26. 00:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már, hogy bejött dagi srác (nem is egyszer). Vékony vagyok, szóval te amúgy se írnál, de nem kérek privit mástól sem, ezt csak azért osztom meg, hogy lássátok: ettől még lehet esélye egy dagibb srácnak.

Szerintem azért nehéz, mert kevesebb az önbizalom, legalábbis ilyen téren.

2021. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nyilván tetszenek a vékony lányok is, az egyetlen ok amiért nem írok, mert nem szeretek random ráírni mindenkire :'D
2021. márc. 26. 00:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a teltebbek tetszenek.
2021. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Én átlag (vékonykás) testalkatú vagyok. Az exem dagi volt a mostani randi partnerem dagibb (nem sokkal) mint az exem. Csak önbizalom kérdése az egész. :)
2021. márc. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 $$$$$ ***** válasza:
14%
Az nem azon mullik hogy dagi vagy. Én 203 cm vagyok es 120 kg. De en edzek. Tehat nem vagyok dagi. Mégis már lassan 1 eve szingli vagyok. De van dagi baratom akinek meg van baratnöje. Méghozzá nem is akarmilyen :D . Ez egyszerüen csak önbizalom hiany baratom ahogy nallam is. Nem vagyunk elegedettek a kinézetünkel ezert nehezen megy az ismerkedes. Nekem is mindenki mondja hogy fogadjam el magam ugy ahogy vagyok mert már látszik rajtam hogy edzek. De nekem nem tetszik meg amita tükörben látok. Joval nagyobb darab szeretnek lenni. Es mivel nem fogadom el magamat ezert ismerkedni is nehezebben tudok. Mert ugy vagyok vele hogy ugyse tetszek az adott lanynak aki éppen tetszik nekem. És ezzel te is így vagy. De hidd el valojaban nem annyira erdekli a legtöbb lanyt hogy te dagi,sovany vagy izmos vagy. Te meg annyira nem vagy meg dagi hogy zavarja őket ,ha amugy bejössz neki arcra meg személyiségre. Persze vannak kivetelek. De a legtöbb lanyt nem zavarna még a te súlyod.(ezt most leirtam,de en is nehezen ismerkedek. Meg nem nagyon merek odamenni senkihez😂).
2021. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 $$$$$ ***** válasza:

Na az utolso mondatomat jol leirtam Xd. Igy gondoltam: Senkihez se merek oda menni.

Csak mar este van😂.

2021. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha nekiállnál edzeni meg odafigyelnél a kajára pár hónap alatt formába jönnél.

Emiatt nagyobb lenne az önbizalmad, ezt pedig lányok is éreznék.

Ha 174 centi mellé 100 kiló lennél akkor megérteném, hogy el vagy keseredve. De így...csak tenni kéne az ügy érdekében!

2021. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Javíthatsz a kommunikáción is, olvass utána mit tudsz tenni e téren, kommunikációfejlesztés címszó alatt találsz sok dolgot.

Azért írom ezt mert említetted, hogy beszélgetni sem akarnak veled a nök. Nem mindegy hogy és mit mondasz, érdeklödést kell mutatni, közös témákat, kapcsolódási pontokat kell keresni, úgy alakítani a beszélgetést, hogy mindkettötök számára érdekes legyen, stb.

Külsöre kezdésnek az alapvetö ápoltság és egy jó frizura nem árt, valamint a már elöttem is említett testmozgás sokat segít. Túlsúlyosan ne a futással kezdj, mert nagyon megterheli a térded, inkább tornázz, fekvötámaszozz, menj nehezebb terepekre kirándulni, esetleg biciklizz, ha telik rá érdemes egy fitnesszterembe lejárni, ott egyéni edzéstervet kérni. Meg ne sértödj, de a fenékre-hasra gyülö puha háj nem szexi. Nem kell Adonisszá válnod, de egy teltebb férfin is meglátszik hogy rendszeresen mozog és jó kondiban van, vagy csak otthon ülve növeszti a szigetelést. Az elöbbi eset sok nönek bejön, az utóbbi nem. emellett tényleg nagyon fontos, hogy mi jön ki a szádon, változatos szókincs, alap dolgokban való jártasság, látszódjon hogy tisztában vagy a téged körülvevö világgal, aktualitásokkal. Szélesítsd a látóköröd, akkor könnyebben tudsz olyan dolgokrol is beszélgetni, amihez kevesebb közöd van.

2021. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!