Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki már mindent elért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már mindent elért az életben, csak a barátnő hiányzik az életéből, annak bölcs döntés lehet fizetni érte?

Figyelt kérdés
Aki elérte a csúcsot minden téren és most 30 fölött, kényelmes, milliomos nyugdíjasként szeretne boldog lenni élete alkonyán?

2021. jún. 15. 04:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
azért ezeknek nem szokott lenni gond a nőkkel :)
2021. jún. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gondolod te, mert a filmekből indulsz ki. Az üzleti életben elért sikerek nem függenek össze a nőknél való sikerekkel. És még kövér vagy torz valakinek sem kell lenned, egyszerűen elég, ha ilyen átlag-semmi külsőd van.


Persze aranyásókat lehet találni, de azok drágábbak hosszútávon, mintha nyíltan fizetnél értük.

2021. jún. 15. 04:22
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell úgy kinézni mint a teleszart búváruha.
2021. jún. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Kell a külső.


Nálam általában a 5-6. randin, vagy együttlét találkozás , együtt töltött nap után kerül talán szóba, hogy mennyit kereshetek, de talán még akkor sem.


ami első körben kiderül az az, hogy hol élek, egyedül e, és ami egyértelmű , hogy van e autó vagy nincs.


Szóval a pénz kérdésig el sem jutottam még soha mert előtte vége lett mert előnytelen a külsőm.

2021. jún. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

A külső, ezt tapasztalom már 36 éve. külső külső külső.


Ha nem vagy jóképű akkor még az sem érdekli a nőt, hogy hol laksz, hány éves vagy, mennyit keresel.


Ha jóképű vagy legalább egy rövid távú kapcsolat összejön.


Több barátom is van/volt, akikkel közösen eljártunk mindenfelé, közülünk 2 jóképű volt ketten pedig nem, mellettük esélytelenek voltunk mindig, észre sem vettek, minden nő csak velük állt le beszélgetni. Így 10 év után már ez a szórakozás sem érdekelt.


Mindenhol komolyan mindenhol próbálkoztam, ruhatár változtatás, edzőterem, sportos alkat, hajstílusok, több 100 témát fewlhoztam , változtattam, próbáltam többféle közeledést, szöveget elejteni, de semmi.


36 év alatt 1 kapcsolatom volt ami 1,5 évig tartott. Ott is volt már gyereke a nőnek.

2021. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
A legbölcsebb döntés a Fideszre szavazni 2022-ben!
2021. jún. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
én mondjuk úgy csóró melósként 25 évesen gondolkodom ezen de úgy vagyok vele hogy nem akarom tönkretenni magam 1-2 alkalomért(std bármilyen betegség stb). jó mondjuk lehet te már meg tudnád fizetni a biztonságot (az az csak veled legyen az adott nő vagy akár nők,el küldheted szűrésre ide oda) úgy már egészen más a helyzet. Szerintem ha így gondolkodsz akkor nyugodtan lépd meg mellette pedig társ-keresőzz. Lehetőleg ne a jó anyagi helyzeted kerüljön előtérbe ismerkedésnél.
2021. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Hogyha neked arra van igényed, hogy egy nő a pénzedért cserébe szétrakja a lábát 1 órára, akkor megéri.

Ha viszont barátnő hiányzik az életedből, akkor semmit se fog jelenteni, csak egy lyuk, amibe beletetted a farkad. Személyiség fejlesztés sokkal nehezebb út, de hosszútávon kifizetőbb.

2021. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Még akkor is bölcsebb döntés prostizni, ha elég jól nézel ki ahhoz, hogy nőd legyen. Olcsóbb, mint fenntartani egy barátnőt, emellett (a legtöbben) nem vernek át, nem hazudnak szerelmet, nem szólnak bele az életedbe, nem hisztiznek, te választhatsz közülük, te irányíthatsz szex közben, több lányhoz is járhatsz felváltva, stb.
2021. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Igen érdemes fizetni,hogy a belső gátak leomoljanak!

Nekem 30évesen önerőböl 0 segítséggel volt saját lakásom,autóm,3db motorom, szuper állásom mégis valahogy minden nőnek csak jóbarát voltam.

Elmentem örömlányhoz és mondam neki,hogy mutassa meg hogyan lehetek jó az ágyban, moat nem nekem legyen jó,hanem mutassa meg mitől lesz jó valaki az ágyban.

Több alkalom után úgy éreztem már aokkal több az önbízalmam.

Utána bár nem nezek ki jól, túlsúly,180cm,az egyik mutatóujam vege hiányzik,kopaszodok, szóval tényleg egy 3/10 és bizony az önbizalom meg a gyakorlat meghozta a gyümölcsét, az egyik lány akivel évekig csak barátkoztunk beadta a derekát és meglepődött,hogy sokkal rosszabra számított..

Szóval megvolt mindenem,de mégis magányos voltam.

Fizess érte,ne szégyenld, többen vagyunk mint hinnéd.

Ez egy tanulható képesség, nem mindenkinek megy azonnal.

2021. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!