Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor érzem magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzem magányosnak magam, leginkább egy barátnő hiányzik, akit szerethetek, meg mehetek vele ide-oda. Hol keressek rendes lányt aki kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok társasági ember, ezert leginkább neten ismerkedem. De nem találok normális nőt. Tudom hogy előben kéne inkább, de úgy nem megy :(


Vagy azért nem talalok mert minden lánynak a nagydumás, izmos fiúk tetszenek?


21f vagyok.


2018. aug. 3. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

(Az ember sose magányos, mert ott van saját maga. Ezt csak úgy halkan megsúgom.)


Megfogalmaztad már valaha nagyon pontosan magadnak, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Bárhol találhatsz rendes lányt, de úgy nehéz, ha azt se tudod, hogy kit akarsz.


A netes fotódról azt látszik, hogy szereted az életet? Mosolyogsz? Életvidám vagy?

Vagy búvalb..szott és életunt?


Volt már levelezés? Ha igen, akkor lehet, hogy az adott csaj nem talált benned semmi különöset, ami megfogta volna.

Tehát jó lenne, ha önismerettel és önfejlesztéssel is foglalkoznál.

2018. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1.

De az ember tarsas leny. Igenyli a tarsasagot. Egyedul csak megorul.

2018. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a néhány normális lány, aki még létezik, tizenéves korban elkel, és onnantól kezdve folyamatosan foglalt.
2018. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk erről, ha gondolod.
2018. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!