Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hiányzik egy barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik egy barátnő, de úgy érzem hogy egy ideig tuti, hogy nem találok. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor jut az eszembe az, hogy mennyire hiányzik egy barátnő. Már szinte nem telik el úgy egy óra hogy ne jusson ez eszemben.

Sosem volt még amúgy barátnőm. Ennek rengeteg oka van, sajnos.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne gondolkozzak ezen ennyit?

Nagyon zavar, hogy nincs egy lány akit szerethetnék:(


Köszi előre is a segítséget!:)


2018. dec. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szarul nézel ki ne top modellt akarj ! Ennyi a siker kulcsa!
2018. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mi is az oka, hogy nem találsz barátnőt? Ha tudod az okát akkor miért nem változtatsz ezen?

De egyébként általános igazság, hogy amit nagyon akarsz arra rágörcsölsz, emiatt nem fog összejönni. Annyi jó dolog van az életben, a párkapcsolat csak egy a millióból. Találj magadnak egyéb dolgokat amik lekötnek, amik boldoggá tesznek.

2018. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne. Ennél én bonyolultabb eset vagyok:(

Nem a kinézetem a probléma szerintem.

2018. dec. 20. 21:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig sok dologban megtaláltam az örömet. De mostmár sajnos nem így van.

Az a gondolom hogy nem tudok elkezdeni lányokkal beszélgetni, ismeretlenül.

Neten meg nem lehet ismerkedni, próbálkoztam már.

2018. dec. 20. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Én amikor eljutottam ebbe az állapotba, elkezdtem szexkapcsolatokat keresni, ennek megvolt az előnye és a hátránya is, sajnos úgy voltam vele, hogy egyelőre jobbat nem látok jönni sajnos. És volt olyan, hogy valaki többet akart, de a távolság miatt nem működött volna vele a dolog. Szóval erre nem akarok sem senkit rábeszélni, sem lebeszélni róla, mindenki döntse el, hogy ez így jó-e neki.


Viszont mindent az interneten kerestem, és végül ott találtam véletlenül egy srácot, aki komoly kapcsolatot akart, meg közel is lakik, úgyhogy azóta együtt vagyok vele. Szóval amit viszont meg egyértelműen tudok javasolni, az az, hogy nem szabad feladni, tovább kell keresni. És az elvárásokat is el kell engedni bizonyos szintig, mert lehet, hogy valakitől nem ájul el az ember elsőre, de 2 beszélgetés után kiderül, hogy mégis működőképes a dolog. Ebben nekem is kellett engedni egy kicsit, de persze ez nem azt jelenti, hogy akinek semmi esélye sincs, azt is magadra kellene erőltetni.


L

2018. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendelj egyet az aliexpress.com-ról.:D
2018. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!