Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igazából csak a testiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazából csak a testiség miatt hiányzik egy barátnő és semmi más miatt nem, akkor nekem végül is minek barátnő?

Figyelt kérdés

Azt el lehet intézni alkalmi kalandokkal is, illetve ha máshogy nem megy, prostikkal.

Viszont nem vagyok kíváncsi a nőkre, a mindenféle ezoterikus marhaságra amit a legtöbbük fúj, hogy hisztizik mind időnként, hogy játszmáznak, hogy sokszor ők se tudják mit akarnak de én tudjam.


Hogy a többségük felháborodik hogy szóvá teszem hogy néha szívesen ennék házikosztot is, vagy azon hogy álljuk közösen a nyaralást, mert ő se gyerek, akiről nekem gondoskodnom kell.


Szóval nekem csak a szex miatt kellene egy nő, de ha csak erre vágyom azért megéri barátnőt hajtani?


Az ezzel járó rengeteg fáradtságot, energiát, pénzt belefektetni? Mert szerintem nem nagyon.


F/30


2021. jún. 5. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Új profilod van, Balázs?

Azt hittem, IP cím alapján tiltanak, úgy látszik, mégsem.

2021. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnánk a kérdező hátterét még komolyan is lehetne venni a kérdést.


De ez így nem több, mint amit a nickeneve is sugall. Egy újabb nárcisztikus ötperc, ahol minden válaszra kiveri, mert vele foglalkoztak.


Ne etessétek.

2021. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1: már megvan ez egy ideje és évek óta próbálnak ellhetetleníteni az oldalon, eddig sikertelenül :) maradok.
2021. jún. 5. 15:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 szánalmas...
2021. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

"Szóval nekem csak a szex miatt kellene egy nő, de ha csak erre vágyom azért megéri barátnőt hajtani?"


Számolj egy kicsit! Mennyi energiabefektetést igényel egy barátnő és mennyit egy prosti? Ha sokat akarod használni, akkor barátnő éri meg jobban, ha ritkán, akkor egy prosti.

2021. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben egy barátnő nem ilyen, de igazából mindegy is. Nincs szükséged rá, maradj a prostiknál.

Amúgy vicces, hogy úgy írod, hogy milyen egy kapcsolat, mint ha annyi tapasztalatod lenne.

2021. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság Balázs? Van most munkád?:) Par hónapja még azt irtad az emberek topicban öngyilkos akarsz lenni.
2021. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: dolgozom jelenleg. Igen, írogattam olyanokat is, volt hogy meg voltam reccsenve lelkileg.
2021. jún. 5. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj,mit dolgozol?:) Volt azóta kalandod?:)
2021. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nok is, akiknek tele a tokuk a ferfiakkal, csak szex kell. Meg kell talalni egymast. Unatkozo felesegben utazz.
2021. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!