Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igazából csak a testiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazából csak a testiség miatt hiányzik egy barátnő és semmi más miatt nem, akkor nekem végül is minek barátnő?

Figyelt kérdés

Azt el lehet intézni alkalmi kalandokkal is, illetve ha máshogy nem megy, prostikkal.

Viszont nem vagyok kíváncsi a nőkre, a mindenféle ezoterikus marhaságra amit a legtöbbük fúj, hogy hisztizik mind időnként, hogy játszmáznak, hogy sokszor ők se tudják mit akarnak de én tudjam.


Hogy a többségük felháborodik hogy szóvá teszem hogy néha szívesen ennék házikosztot is, vagy azon hogy álljuk közösen a nyaralást, mert ő se gyerek, akiről nekem gondoskodnom kell.


Szóval nekem csak a szex miatt kellene egy nő, de ha csak erre vágyom azért megéri barátnőt hajtani?


Az ezzel járó rengeteg fáradtságot, energiát, pénzt belefektetni? Mert szerintem nem nagyon.


F/30


2021. jún. 5. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak testiség kell, ott a hivatásos...
2021. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kell nő, ha van lóvé bőven,elmész prostizni és kész. A szingliség is élet, csak szar
2021. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ja, neked inkább fizetőslány való.
2021. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ha nem vagy ijeszto, vannak csak szexre utazo nok is. Ugyanitt nem kerek privatot.
2021. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A paradoxon sajnos az az egészben, hogy minél könnyebb valakinek nőt találni szexre (alfahím), annál több nő fog puncsolni neki, hogy bármit megtesz, alárendelődik, csak hadd kelljen komoly kapcsolatra.


Illetve minél kevésbé népszerűbb egy férfi, ezáltal minél nehezebb és keservesebb számára barátnőt találni, annál inkább a prostituált felé billen a mérleg. Sajnos még akkor is, ha csóró az illető és egy havi fizetését adja oda azért a kevés kis együttlétért és valóságos heroinista-függőség alakul ki benne.

2021. jún. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!