Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetbe mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetbe mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
Van egy nő akibe nagyon beleszerettem,egy baráti körben mozogtunk így ismertük meg egymást.Volt egy nézeteltérés közte és legjobb barátom között,sokáig nem is beszéltek.Bár tetszésem a nőnek kiszoktam fejezni nem szoktam erőszakosan nyomulni,főleg mivel úgy látom hogy nem én kellek neki.Viszont ezen kívül ami elbizonytalanít hogy barátom azt mondja hogy engem kibeszél a nő.Pár napja találkoztam vele,akkor finoman,de rákérdeztem hogy mennyi ennek az igazság alapja.Magát a tényt kezdem elfogadni hogy nagyon esélyes hogy nem akar többet barátságnál,ennek ellenére egyre jobban kezd rajtam eluralkodni a bizonytalanság.Viszont ilyen bizonytalanságot nem éreztem sose,és nem tudom mit tegyek,mert ilyen helyzetbe se voltam. Volt kapcsolatom,volt hogy elutasítottak,de nekem hogy a lány mit akar,meg ez a kibeszélés zavaros már.Szeret velem csavarogni vagy bulizni,olyankor úgy érzem többet akar,de keresni is általában én szoktam őt.
2021. jún. 14. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az sokaknál alap, hogy a férfi kezdeményezze a találkákat is és a párkapcsolatot is, ez nem jelent biztosra semmit, hogy magától nem keres... hacsak azt nem, hogy egyértelműen NEM barátságra gondol veled kapcsolatban.


Ez a "nézeteltérés" bármi lehet, lehet, hogy a barátod szándékosan bekavar, ne alapozz rá.

A lány mit felelt a kibeszélésre rákérdezésedre?

2021. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűbb lenne rákérdezni, hogy el tudna -e képzelni kapcsolatot veled, legfeljebb elutasít. Ha így van, akkor meg nem keresni, hogy minél hamarabb el tudd felejteni.
2021. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek kéne olyan aki a háta mögött kibeszéli az embert? Aztán majd a maganugyeiþeket is ugyanugy kiteregetné.
2021. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nem beszél ki,mert rákérdeztem.De ebben már össze vagyok zavarodva hogy kinek higgyek.
2021. jún. 14. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
És milyen nézeteltérésük volt? Ha összebarátkoztok, akkor meg kell ismerned annyira, hogy erről dönteni tudjál, ki mond igazat és ki hazug.
2021. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!