Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szeretnék egy feleséget, de sajnos nem születtem alkalmasnak párkapcsolatra. Ezzel nem tudok mit csinálni. Ez van. Viszont érdekelne, hogy ennek a hiányát tudom pótolni valamivel? Magához az élethez és máshogy állok hozzá, mert sok rossz dolog történt velem és jelenleg úgy gondolom, hogy boldog életem nem lesz. Így meg mi értelme van? (Elnézést, ha depressziós hangvételű). Visszatérve az elejére. Pótolható valamivel a párkapcsolat okozta boldogság? Szerintem nem, de hátha valakinek van valami ötlete. Nagyon örülnék neki.
2019. aug. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell pótolni semmivel. Te is találsz magadnak majd párt, szerelmet, csak ne görcsölj rá!
2019. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rajta, mert nincs min. Ezért is keresek helyette valamit (eddig sajnos nulla sikerrel).
2019. aug. 24. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatásszerűen foglalkozni valamivel.
2019. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, ha találok valami jót.


Nyugodtan jöhet privátban is ötlet. Minden segítségnek örülök.

2019. aug. 24. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet kilóra. :)
2019. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Normális válasz érdekel.
2019. aug. 25. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!