Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni egy ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki érdekelt (szerettem), évekig ismertem, de már nem találkozunk. Nem történt semmi, nem sokat beszéltünk, de olykor megvolt az érdeklődés. Csak a címét tudom. Mit tennétek?

Arra gondoltam, írnék neki, akár verseket is. De ez könnyű, és a nők olyanok, akiket szerintem a pillanatnyi érzések vezérelnek. És akármit írnék, nem éreznének semmit, mert nem vagyok ott, nem látnak, csak egy papírt olvasnak. Semmi hatása nem lenne. Mi férfiak szerintem mások vagyunk, inkább a gondolkodásunk irányít, ilyenkor elgondolkodnánk az illetőn, mit érez, milyen lehet, mit akarhat, stb.

Úgyhogy arra gondoltam, odamehetnék, megvárhatnám a ház előtt (ez még legális egyszer), valami ürüggyel, pl. ott felejtett valamit, és akkor beszélnék vele. És ez sokkal nagyobb hatással lenne, és a nők buknak a bátorságra.

Vagy kombinálhatnám a kettőt, előbb írnék, hogy ne legyen olyan váratlan.



2019. máj. 30. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam, írnék neki, akár verseket is." "Úgyhogy arra gondoltam, odamehetnék, megvárhatnám a ház előtt "

Versírást felejtsd el, túl feminim. Az aranyos srácok csinálják, akik nem merik randira hívni a csajt, helyette "tökéletes vallomásokat" fabrikálnak a szobájuk mélyén. Megvárni a háza előtt creepy. Nem vagy te leselkedős sorozatgyilkos.


Jelöld be facebookon, vagy ha ismered a telefonszámát, csörögj rá. "Hé, helló, a környéken jártam, eszembe jutott, milyen jókat beszélgettük régen. Volna kedved összefutni egy kávéra?" A lényeg, hogy ne agyald túl a dolgot.

Ha épp párkapcsolatban van vagy csak leépít, akkor ennyi volt. De ha benne lenne akkor, legalább nem ijeszted el a versekkel meg a lakása előtt sertepertéléssel.

2019. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem örülnék, ha egyszer csak megjelennél a házam előtt.

Nyilván nem érdekled, különben már történt volna valami. Miért nem lehet akkor továbblépni?

2019. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak a címét tudom.
2019. máj. 30. 11:32
 4/18 A kérdező kommentje:
2, csak néhányszor szerelmes az ember életében. 10-15 év alatt jó ha egyszer. Van aki még kevesebbszer. Azért is "nem érdekeltem", mert nem léptem, gyáva voltam. Ezért is alig beszélgettünk, nem hívtam el kajálni, stb. De állandóan éreztem én is, hogy tetszem neki. Amíg nem tetszett meg, még jobban, volt, hogy ő akart elhívni engem, de nemet mondtam, mert akkor még nekem nem tetszett.
2019. máj. 30. 11:35
 5/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem véletlen az sem, hogy ki tetszik az embernek. Ez normális esetben mély belső hasonlóságokon alapul, és kölcsönös. Nem véletlen, hogy valaki úgy érzi, mindig is ismerte a másikat, vagy tudja, mit gondol, mit fog mondani a másik.
2019. máj. 30. 11:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak verseket ne! :) Tudom szép elképzelni, hogy milyen jó lenne és én is szeretnék olyan világban élni, ahol ezt értékelik, de itt ne! :) Nyálas dolgok nem nagyon működnek manapság kezdésként, szóval azt is felejtsd el, hogy rózsával várod meg ilyesmiket. :)


Nem vagy egyszerű helyzetben. Ennél még az is jobb lenne, ha facebookon bejelölnéd és úgy írnál rá. Pedig az is elég reménytelen általában.


Ha nagyon nincs más lehetőség és nem 16 éves lányról van szó hanem komolyabb nőről, talán meg lehet próbálni valami rövidebb(!) levelet írni, ahol leírod miért így vetted fela kapcsolatot, ki vagy és miért írtál, de ne sok reményt fűzz hozzá, hogy válasz érkezik.


Szóval ne legyen nagyon nyálsas mert az undorító és félelmet is kelt, inkább rövid őszinte. Szerelmet se vallj benne.


Valami ilyesmit küldenék:


Szia! Sokáig gondolkodtam azon, hogy tudnám veled felvenni a kapcsolatot és csajnos csak ezt a módját találtam. X vagyok és ismerjük egymást Y helyről. Nagyon szimpatikusnak talállak találtalak és szeretnélek megismerni kicsit közelebbről, ha te is szeretnéd.

2019. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, telóról írtam szünetben. :)
2019. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Te zaklatni akarod azt a not. Ne tedd. Jol leegetned magad.
2019. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy egyszer kezdeményez még nem zaklatás szerintem. Férfiként miért ne tehetné meg, ha szimpatikusnak talál valakit? Személyesen viszont tényleg ne sehogy!
2019. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 lilla64 ***** válasza:
A verseket felejtsd el.Ha tudod,hogy hol lakik,akkor intézd úgy,hogy véletlenűl fussatok össze.Akkor majd tudsz beszélni vele és meglátod hogyan tovább.
2019. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!