Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni egy ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki érdekelt (szerettem), évekig ismertem, de már nem találkozunk. Nem történt semmi, nem sokat beszéltünk, de olykor megvolt az érdeklődés. Csak a címét tudom. Mit tennétek?

Arra gondoltam, írnék neki, akár verseket is. De ez könnyű, és a nők olyanok, akiket szerintem a pillanatnyi érzések vezérelnek. És akármit írnék, nem éreznének semmit, mert nem vagyok ott, nem látnak, csak egy papírt olvasnak. Semmi hatása nem lenne. Mi férfiak szerintem mások vagyunk, inkább a gondolkodásunk irányít, ilyenkor elgondolkodnánk az illetőn, mit érez, milyen lehet, mit akarhat, stb.

Úgyhogy arra gondoltam, odamehetnék, megvárhatnám a ház előtt (ez még legális egyszer), valami ürüggyel, pl. ott felejtett valamit, és akkor beszélnék vele. És ez sokkal nagyobb hatással lenne, és a nők buknak a bátorságra.

Vagy kombinálhatnám a kettőt, előbb írnék, hogy ne legyen olyan váratlan.



2019. máj. 30. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne gondolkodj azon, hogy mit szeretnek "a nők", csak azon, mit szeret ez a konkrét nő, mert ha szereted, akkor nyilván ismered, tudod, mit szeret, mit nem.
2019. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne levelet írni neki! De ne írjál verset, nem vagy te költő. De egy normális levelet írhatsz, de nem szgépen, hanem papíron, és várjál tőle választ, szintén papíron, legalább megtudod, hogyan ír, mert a betűformák is nagyon kifejezőek, nekem még van grafológustól válaszom az írásomra. Ha nem hajlandó válaszolni, akkor mást kell keresni.
2019. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem olyan rossz ötlet az hogy megvárd a háza előtt. Ez még nem zaklatás, hiszen nem rendszeresen tennéd, csak azért hogy fel tudd vele venni a kapcsolatot. Ha más lehetőség nincs...Verset szerintem se írj, írj egy sima levelet.
2019. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tini koromban csináltam ilyen hülyeségeket, de csak magamat tettem nevetség tárgyává. :)) Az igazság az, hogy ha valóban érdekelted volna, akkor ő keresett volna. Illetve, amikor randira hívtad, nem mondott volna "nemet", ha érdekeled. Hagyd a fenébe, lépj túl rajta, felejtsd el örökre, mint ha meghalt volna. F
2019. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet azóta?


Ne mondd neki egyből, hogy szereted, mert az gyerekes. Ismeretlenül nem szerethetsz valakit, kivéve ha általános iskolából vagy. :)

2019. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Még gondolkodom a dolgon, hónapokba fog telni. Minden kérdésemre ugranak a károgók, hogy nincs azonnali szerelem. Itt megkérdeztem, a többség magán is tapasztalt. A károgók persze jobban tudják, az csak vonzalom volt, mákjuk van, hogy szerelem lett belőle, sokkal jobban tudják, mit érez a másik kommentelő.
2019. jún. 5. 14:20
 17/18 A kérdező kommentje:
2019. jún. 5. 14:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg, bizony. Nem lehet ezt elsietni! :D
2019. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!