Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos emberek nem is megoldásra várnak itt, hanem együttérzésre?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan topik van itt, ahol huszonéves srácok írják le, hogy nem megy nekik az ismerkedés, nem volt még barátnőjük. Ott vannak alatta a kommentek, feltehetően sok jó is van, tehát nem kellene újra és újra ilyen tematikájú kérdést kiírni...


Viszont mégis megteszik. Nem lehet, hogy nem is a válasz érdekeli őket, hanem az, hogy az emberek bíztatják őket, foglalkoznak velük?


Persze azoknál, akik újak az oldalon, valahol érthető ennek a sablonkérdéseknek a kiírása. Lehet nem tudják, hogy már volt szó arról, amit meg akar kérdezni.


2021. jún. 13. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy gyakran megfigyelheto valós motiváció, igen.


Továbbá sokan nem megoldást akarnak, hanem igazolni a problémájukat...

2021. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Általában azoknak nem megy az ismerkedés, akik egyébként sem túl társasági emberek, már-már magányosak. Szerintem egy-két kérdés inkább arról szól, hogy kiírják az emberek a bánatukat, és ez segít egy kicsit.
2021. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"egy-két kérdés inkább arról szól, hogy kiírják az emberek a bánatukat, és ez segít egy kicsit."


Ez energiavámpírkodás.

2021. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sokan azért vannak itt, hogy sajnáltassák magukat, ha meg nem azt teszed kiakadnak. A másik kedvencem amikor éppen az egyik német akarják gyalázni.

Politikában meg isten ments, hogy olyat mondj ami nem tetszik valamelyik oldalalnak hiába vannak fényképes, videós bizonyítékok meg sem nézik csak hazudsz(ez minden oldalra igaz, nem vagyok egyik párt mellett sem, így néha fideszes birka vagyok máskor meg mosott agyú ellenzéki)

2021. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már az összes ilyen tanácsot kipróbáltam és nem lettem tőle vonzóbb a nők szemében. Csak a saját tapasztalataimat írom le, még ha le is pontoznak.


Nincs benne semmi önigazolás, én örülnék a legjobban, ha valaha megcáfolódna, de hát időnként hullámszerűen belefáradok az önfejlesztésbe. Sőt, mióta kialakítottam egy kényelmes életet, azóta motivációm sincs már több fejlődésre, mert az egyetlen, ami még hiányzik az életem tökéletessé tételéből, az már csak egy barátnő.


Persze lehetnék még milliárdos is, de így sem tudom elkölteni a pénzem, mert egyedül, magányosan már egyre kevésbé van kedvem bárhova menni, bármit is csinálni, amikor egyre kisebb reményt látok arra, hogy valaha legyen egy boldog, szerető párkapcsolatom.

2021. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

"Én már az összes ilyen tanácsot kipróbáltam"


Ugyan sorold már föl, hogy mégis miket. Annyira kíváncsi vagyok.

2021. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Nem tudom felsorolni, mert olyan sokat kipróbáltam, hogy biztos kihagynék valamit. Inkább azt sorolom, amiket még NEM próbáltam ki, ezek pedig íme:


- Hajbeültetésre még nem ruháztam be (pedig a pénzem meglenne rá).

- Autót nem tartok fenn, mert Budapesten feleslegesnek tartom így, hogy egyedül vagyok és hozzászoktam a BKV-hoz. Rollert már egy hete nem bérlek, mert legutóbb azt olvastam itt, hogy a rolleres férfi lassan ugyanolyan ciki lesz, mint a fecske alsónadrág vagy a zokni-szandál. De amúgy is inkább BKV-ztem meg bicikliztem.

- Nem keresek 500 ezer nettó felett és a nettó vagyonom is csupán 50 és 100 millió között van.

- Nem vásároltam magamnak drága órát (holott megtehetném) és semmilyen hivalkodós dolgot. A népszerűbb parfümöket viszont cserélgetem, próbálgatom magamon.

- A karantén óta nincs már 6 pack a hasamon, de azért Vin Dieseltől még mindig jobban nézek ki: [link]

- Nem fejlesztettem magam stand-up sztárrá, aki képes egy vadidegen néhány fős hölgytársaságot több tíz percen keresztül szórakoztatni és minden magaslabdát visszapasszolni.


Úgyhogy ezek alapján valóban lenne még tér a fejlődésre, ha nagyon őszinte akarok lenni.


Ja, és tetoválásom sincs, olyat is hallottam, hogy arra is buknak bizonyos nők.


De nyugodtan kérdezz bele, hátha kifelejtettem valamit.

2021. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: a kérdésemre nem válaszoltál, amiket leírtál, az meg egyáltalán nem érdekelt.
2021. jún. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Mire kéne válaszolnom? Lefogynom nem kellett, mert sosem voltam kövér, de elkezdtem sportolni egy időben.


Diplomára nem volt szükségem, mert magától értetődő volt.

A karriert magamtól is építettem volna, mert szegény családból származom, ami a fiatal koromra önhibámból kívül rányomta a bélyegét.


Amikor már jobban volt pénzem folyamatosan ismerkedtem emberekkel, nem begubóztam az otthonomba, az önsajnálatba.


Rendeztem a családom azon tagjaival a viszonyomat, akikkel ellenséges volt.


Önálló háztartást vezetek és a praktikus dolgokra is képes vagyok, tehát ez sem volt releváns sosem az én esetemben, számos, nem szakmámba vágó dolgot is meg tudok csinálni.


Inkább félénkebb típus voltam, ezért dolgoztam azon, hogy a nő szemébe nézzek, kihúzzam magam és próbáljam leplezni, ha kicsit izgulok is egy randin.


Nagyon gáz ruhákat sosem hordtam, de beszereztem pár összeillő darabot.


Nem dohányoztam és alkoholt is mértékkel fogyasztottam mindig, így ezek is irreleváns tanácsok voltak.


Miket soroljak még?

2021. jún. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell többet, mert a lényeg itt van:


"Inkább félénkebb típus voltam, ezért dolgoztam azon, hogy a nő szemébe nézzek, kihúzzam magam és próbáljam leplezni, ha kicsit izgulok is egy randin."


A problémád valódi gyökerének (szociális alkalmatlanság) csak a felszínét karcolásztad, de igazán soha nem foglalkoztál vele érdemben.

2021. jún. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!