Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy órán át zsinórban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy órán át zsinórban köhögök és a férjem rám se nyitja az ajtót, az normális?

Figyelt kérdés
A szomszéd szobában internetezett, én meg már lefeküdtem és aludni szerettem volna, de annyira köhögtem, hogy levegőt se kaptam. Amikor végre egy óra múlva szűnni látszott, akkor tudtam megszólalni egyáltalán és mondtam neki, hogy rémesen csalódott vagyok, hogy rám se nézett, hogy mi van. Szerinte ha valamire szükségem van, akkor szólnom kell. De mondtam, hogy nagyon is vannak olyan szituk, amikor az embernek úgy van szüksége segítségre, hogy nem tudja kifejezni, és a környezetén áll, hogy felismerje ezt, de ezzel ő nem ért egyet, szerinte neki nem kötelessége ilyen feltételezéseknek megfelelni. Most ő van megsértődve.

2019. szept. 12. 04:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
A lábad jó? Ha igen, akkor félkész, s ki mégy inni magadtól!
2019. szept. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem félkész, hanem felkelsz...
2019. szept. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező én egyetértek veled.

Ugyanis tényleg vannak olyan helyzetek mikor olyan szarul van az ember, hogy nem tud jelezni.

A családomban többször előfordult ilyen és segítettünk egymásnak.

Itt a válaszolók nem tudom milyen világban élnek, de az nem normális hogy nem veszi észre hogy bajod van és pl segíteni kéne, ő pedig vígan elvan.

Viszont kérdező, ha rosszul vagy akkor próbálj valamilyen jelet küldeni a férjednek pl hívd fel vagy írj sms-t vagy bármi.

2019. szept. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
Én egyetértek a kérdezővel, ez sokszor neveltetés kérdése, amely sok 20-30as mai csávónál nagyon silány, a tapasztalataim szerint.
2019. szept. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

Nálam a normális hangnemű megbeszélés szokott lenni a kommunikáció, nem pedig az egyoldalú leb.szás egy ilyen esetben. Igaz ez elő sem fordul, mert nem műsorozunk egymásnak, és ha tényleg gond van, akkor feltűnik a másik félnek.


Ha annyira nem tartod normálisnak, akkor próbáld vele megbeszélni normális hangnemben, vagy hajítsd ki ha nem juttok dűlőre, ne pedig anonim fórumokon mártírkodj és keress együttérzést. Ez csak erősíti azt a gyanút, hogy több volt a dráma mint az akut fulladás.

2019. szept. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
05:32 - Ennyi feltételezést és belemagyarázást, amit Te eddig felsorakoztattál... Rosszindulatért neked sem kell a szomszédba menned!
2019. szept. 12. 05:50
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Azt még mindig nem tudtuk meg hogy miért nem használtad a lábad.
2019. szept. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Ez hiszti. Mit kellett volna csinálnia? Ott ülni melletted, és simogatni a hátad?


Menj ki a fürdőbe, és igyál egy pohár vizet. Csak azért szenvedtél egy órát, hogy utána lebaxhasd.

2019. szept. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Én meg egyszer fel voltam fàzva ejszaka is kellett kijarkalnom a wc re, meg meleg zuhany etc, masnap le is voltam cseszve hogy zavarom az alvàsàt. Nekem meghalni is csendben lett volna csak szabad. Köhögésnèl olyan dumakkal jött hogy lehet öregen meg kràkogos banya leszek nem biztos hogy neki kell ilyen nö hosszu tàvon.

Szoval kerdezö lehetne rosszabb is a szitu

2019. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Elkényeztetett királylány vagy, nincs mit szépíteni ezen. A többiek már elmondták, hogy miért.
2019. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!