Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy órán át zsinórban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy órán át zsinórban köhögök és a férjem rám se nyitja az ajtót, az normális?

Figyelt kérdés
A szomszéd szobában internetezett, én meg már lefeküdtem és aludni szerettem volna, de annyira köhögtem, hogy levegőt se kaptam. Amikor végre egy óra múlva szűnni látszott, akkor tudtam megszólalni egyáltalán és mondtam neki, hogy rémesen csalódott vagyok, hogy rám se nézett, hogy mi van. Szerinte ha valamire szükségem van, akkor szólnom kell. De mondtam, hogy nagyon is vannak olyan szituk, amikor az embernek úgy van szüksége segítségre, hogy nem tudja kifejezni, és a környezetén áll, hogy felismerje ezt, de ezzel ő nem ért egyet, szerinte neki nem kötelessége ilyen feltételezéseknek megfelelni. Most ő van megsértődve.

2019. szept. 12. 04:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
67%
Igen, normális. Hagyni akart pihenni, de neked ez is bajod.
2021. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én 60+ évesen hamarabb pattanok fel egy buszon, villamoson egy idősebbnek, betegnek, terhesnőnek, mint a kérdező férje, és a hozzá hasonló genetikai hulladékok!

Igyekszem bárhol, bármely embertársamon segíteni ha tudok, és nem a telefonom után nyúlok hogy lefotózzam, ha valaki elesett, hanem megkérdezem mit tehetek érte, és mentőt hívok hozzá.

De nem vagyunk egyformák.

Nem tudjátok hogy mi baja volt, és hogy milyen állapotban volt, de okoskodni tudtok.

Az írás/olvasás/számolás az nem megy ilyen jól.

2022. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!