Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy órán át zsinórban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy órán át zsinórban köhögök és a férjem rám se nyitja az ajtót, az normális?

Figyelt kérdés
A szomszéd szobában internetezett, én meg már lefeküdtem és aludni szerettem volna, de annyira köhögtem, hogy levegőt se kaptam. Amikor végre egy óra múlva szűnni látszott, akkor tudtam megszólalni egyáltalán és mondtam neki, hogy rémesen csalódott vagyok, hogy rám se nézett, hogy mi van. Szerinte ha valamire szükségem van, akkor szólnom kell. De mondtam, hogy nagyon is vannak olyan szituk, amikor az embernek úgy van szüksége segítségre, hogy nem tudja kifejezni, és a környezetén áll, hogy felismerje ezt, de ezzel ő nem ért egyet, szerinte neki nem kötelessége ilyen feltételezéseknek megfelelni. Most ő van megsértődve.

2019. szept. 12. 04:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerűen csak sajnáltatni akartad magad, és nem jött be.

Mit vártál?

Asszisztáljon a köhögésedhez?

Közbe simogasson és tétlenül rágja a körmét mit is csináljak, hogyan segíthetnék rajta?

Nem tudom van-e gyereked, de hányós időszakban sem álltam ott mellettük és simogattam őket.

Nem tudok rajtuk segíteni akkor sem ha fejreállok, a sajnálat pedig szánalmas arra nézve aki kapja.


És mi a lényeg?

Csak szólnod kellett volna neki, hogy ide bújsz mellém?

Simized a hátamat?

Nem érzem jól magam.

Ha ebben az esetben is kakál rád, na az már gáz.

2019. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, a múltkor elestem a fürdőben és szétment a lábam. A te logikád alapján ott kellett volna ülnöm és várnom, h a párom észrevegye mi bajom. De tudod, mit csináltam inkább? Ordítottam, mint a sakál, hogy mentőt, azonnal. Mert én megoldani szeretem a problémákat, nem generálni.
2019. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

Nemrég olyan fogfájásom volt, hogy egész éjjel nem aludtam csak ülve 10-15 perceket. Ki-be mászkáltam,öblögettem,járkáltam. A párom pedig nyugodtan aludta végig az estét. De miért is kellett volna felkelnie?


Kamasz koromban még én is úgy gondolkodtam mint te. De idővel rájöttem,hogy felesleges hiszti. Mi történik, ha ott van? Semmi. Ugyanúgy köhögsz, ugyanúgy fáj..stbstb


Mellesleg az egész mondanivalód úgy kezdődött, hogy te lefeküdtél aludni! Gondolhatta azt is, hogy nem akar zavarni, hátha el tudsz aludni. Egyébként meg valóban, ha annyira kellett volna a segítsége, akkor szólni kellett volna!

2019. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
33%

Jaj, na hallgass a sok gonosz válaszra!

Azért írják, mert nekik is nemtörődöm párjuk van, és savanyú a szőlő, hogy gondoskodó férfi is létezik!

Az én párom ha rám jön hirtelen egy erős köhögés, biztos momd valamit, hogy kuckuc, vagy ilyesmi. Ha pedig sokáig köhögök másik szobába szokatlan módon, tuti rám néz. Amit meg valaki ír, hogy nem aludt a fogfájás miatt. Én mondtam volna a páromnak nyugodtan aludjon, és aludt is volna, de sokáig fennmaradt volna velem.

2019. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Én is beteg vagyok. Este lefeküdtünk és elaludt előtte megkért ha rosszul vagyok szóljak. Ha én aludtam volna el előbb lehet ez kimarad, de elárulom akkor is tudom, hogyha valami baj van jelezhetem. Házasok vagytok, tudni kellene már ennyit kommunikálni. Eddig ha,beteg voltál segített? Akkor gondolom egyszer talán nem halálos bűn hogy nem ült ott. Ha pedig eddig sem segìtett, lehet jelezhetnéd neki és akkir tudni fogja, hogy te igényled ilyenkor a több figyelmet és legközelebb lehet nem így lesz.
2019. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%
Szép kilátások. Nem tudom, én nem csak akkor vagyok ott a másiknak, ha tudok konkrétan segíteni, ha szeretem, akkor igen, ülök vele. Qrva magányos érzés, ha a másik le se szar.
2019. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10%

Jó nagy paraszt az embered.

Egy órán át nem lehet csak úgy köhögni, tudom tüdőbeteg vagyok.

Van az úgy, hogy az ember se beszélni, meg mozogni nem tud

2019. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17%
De itt parasztozni igen.
2019. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%

Hát akkor ebben a témában nem értetek egyet. De miért kell ezt itt elpanaszolni? Tessék megbeszélni a dolgot, és kompromisszumra jutni!


Ebben viszont mi nem tudunk segíteni, egyikőtöknek sem tudunk igazat adni. Vagyis de, egyetlen dologban igen, hogy nem vagytok képesek hatékonyan kommunikálni egymással, ez az igazság!

2019. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Szép társadalmi keresztmetszet, sok "szerető" párkapcsolatot sejtet... Jusson eszetekbe, ha úgy ki lesztek szolgáltatva, hogy tényleg mások odafigyelésén múlik majd a dolgotok. Én odamegyek az utcán bárkihez, akinél úgy látom, hogy talán segítségre szorul, nyilván Ti meg azok vagytok, akik elmentek mellette azzal, hogy részeg meg az ő dolga. Itt nem vízivásról vagy kiabálásról van szó (a suttogás is fáj és 39 fokos lázzal már valóban nem szívesen "használom a lábamat"), hanem arról, hogy ellenkező esetben én el nem tudnám képzelni, hogy csak a másik szobából hallgassam mint háttérzajt, hogy a másik fulldoklik. Na, ez van, gyártási hiba.
2019. szept. 12. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!