Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy órán át zsinórban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy órán át zsinórban köhögök és a férjem rám se nyitja az ajtót, az normális?

Figyelt kérdés
A szomszéd szobában internetezett, én meg már lefeküdtem és aludni szerettem volna, de annyira köhögtem, hogy levegőt se kaptam. Amikor végre egy óra múlva szűnni látszott, akkor tudtam megszólalni egyáltalán és mondtam neki, hogy rémesen csalódott vagyok, hogy rám se nézett, hogy mi van. Szerinte ha valamire szükségem van, akkor szólnom kell. De mondtam, hogy nagyon is vannak olyan szituk, amikor az embernek úgy van szüksége segítségre, hogy nem tudja kifejezni, és a környezetén áll, hogy felismerje ezt, de ezzel ő nem ért egyet, szerinte neki nem kötelessége ilyen feltételezéseknek megfelelni. Most ő van megsértődve.

2019. szept. 12. 04:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ránézek a páromra, ha a szomszéd szobában fuldoklik. De úgy látszik van aki nem...
2019. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%
És még mindig játszod a nagyhalált. A köhögés még nem fulldoklás. És még mindig nem derült ki, mi baja a lábadnak.
2019. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
Mi értjük kérdező a te álláspontodat is. Azt nem értjük, hogyha ennyit nem tudsz megbeszélni vele, akkor minek mentél hozzá egy ilyen gyártás hibás termékhez, ahogy nevezed mint a férfjed. Ha meg hozzámentél de ezt ekkora hibának látod a termékben, akkor miért nem a gyártónak jelzed és cseréled vagy dobod ki, miért itt panaszkodsz. Ettől tuti nem lesz jobb.
2019. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szövegértés... A gyártási hiba bennem van, ha én nem tudom tétlenül hallgatni azt, hogy a másik szenved, muszáj legalább az együttérzésemről biztosítanom. Az pedig, hogy ki mit magyaráz bele abba, hogy mit éltem át, hogyan ítélkezik látatlanban, az róla szól. Talán egyszer megtapasztalja, milyen úgy köhögni, hogy a teste annyira gyors egymásutánban rántja görcsbe, hogy belégzésre egyszerűen nincs idő.
2019. szept. 12. 15:45
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehet arra gondolt , hogy provokálni akarsz törödést és rázta a hideg
2019. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10%
Van lábad? Tudsz vele járni? Ha valamelyikre nem a válasz, akkor érthető a felháborodásod. Ha mindkettőre igen, akkor ki kellett volna menned egy pohár vízért. Ha arra vetted a fáradságot, hogy töröltesd a neked nem tetsző válaszokat, akkor erre is vehetted volna.
2019. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl is tilos, de rèszben igazad is van. Egyrèszt túlzásnak gondolom ezt a fuldoklást, meg azèrt lázasan is ki lehet menni szólni, vagy inni, vagy hasonlót.

Másrèszről a parunktól valóban elvárható lenne az, mutat nèmi törődèst, ès egy ilyen szituban, pláne ha tudja is, hogy beteg vagy, akkor odamegy, rákèrdez tud-e valamiben segíteni. Anèlkül, hogy erre külön figyelmeztetni kelljen.

De azt gondolom van egyèb más problèma is a kapcsolatotok van, azèrt is vagy ennyire ráfeszülve arra, hogy legalább akkor figyeljen már kicsit rád, ha sz.rul vagy.

2019. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
32%

Mindent összevetve , elegge megunhatott teged .

Nem tudom milyen volt régen a kapcsolatotok , de most ...

2019. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
4%

Az a probléma, hogy ez pont egy olyan kérdés ami vagy igen vagy nem lehet a válasz.

Képtelen vagy elfogadni, hogy a többség nnem szereti a szánakozást, sajnálatot.

Nem, ez nem törődés mint amit szeretnél az égeszből láttatni!

Még azt is megkockáztatom, higy fejhallgató volt a fején és játszott, és az egészből nem hallott semmit. Az emberek többsége ki nem állhatja ha beteg akkor sertepertélnek körülötte, magam is egyedül szeretek "szenvedni" nem kérek a sajnálatból!

2019. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
32%

Ez a kérdés is a tiéd? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ha nem, akkor itt az új barátnőd.

2019. szept. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!