Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel próbáljátok elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel próbáljátok elterelni a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 évben sajnos nincs jó tapasztalatom az ismerkedés kapcsán. Próbálok nyitott lenni, randizni. Aztán a forgatókönyv ugyanaz, vagy már a randi után nem keresnek, vagy belemennek a további randikba és utána közlik, hogy nem tudnak elköteleződni, megragadtak egy szinten az érzelmek velem kapcsolatban.


Szóval egy szónak is száz a vége, besokaltam és úgy döntöttem abbahagyom egy időre a próbálkozást is.

Ha voltatok már hasonló helyzetben, akkor mi az ami segített? Mivel foglaltátok el magatokat? Mi az amivel esetleg fejleszteni tudnám saját magam, hogy sikeresebb legyek?


27N


2021. jún. 13. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tanultam (kellett is), emellett szívesen beszélgetek online: lett egy - két fórum, ahol aktív lettem, és jól érzem magam. "Otthonos a közeg", és úgy tűnik, személyesen is össze - összejövünk majd néhány fővel. Még külf.re is kaptam meghívást 2 országból is (gyerekkel együtt), amin nagyon meglepődtem, mert nagy bizalmat feltételez oda - vissza, de jól is esett.

Lett több új hobbim is, és már azt érzem, amit a #7 ír: belekényelmesedtem a szabadságba. Ki - ki döntse el, ez mennyire jó vagy rossz. Nem nyomaszt az egyedüllét, mert nem magánynak élem meg, de a társ ettől függetlenül hiányzik. Ez viszont nem olyan dolog, ami csettintésre "elmúlik": az is lehet, hogy soha de soha nem lesz már olyan, akivel épp egymást akarnánk, és a kapcsolatnak is lenne jövője. Akkor most ássam el magam? A fenét.:)

2021. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

El kéne dönteni mit szeretnél:

Társat találni vagy felfüggeszteni a társkeresést teljesen?

Úgy látszik utóbbit, és akkor meg kell találni azt a hobbit vagy munkát ami érdekel és le tud kötni, és abba merülni el amennyire csak lehet.

Nőként még működhet az elengedéses partalálás is, mert a magányos nők vonzzák a pasasokat ha kell ha nem (láthatod a privátokat is), de sokkal komolyabb esélyek vannak akkor ha ténylegesen aktívan keresgélsz. Elég vonzónak kell lenned hogy maguktól jöjjenek a jobbnal jobb pasik hozzád udvarolni, és azok is legtöbbször csak dugni próbálkoznak bőszen. Ezért mondom azt hogy a női kezdeményezés egy elég eredményes társkeresési forma

2021. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szexszel.szexkapcsolattal.

Nem gondoltam volna de ebbol lett szerelem, es eljegyzés.

2021. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13, ilyen is van, sajnos én nem szerettem bele abba, aki belém igen. Tudta, hogy csak szexet akarok, mellette kedveltem is, mert tényleg jó fej, de megrekedtünk ezen a ponton.

Sajnos a barátkozás nem működik ebben az esetben, rajta még mindig azt látom, hogy nem múlt el benne.

Nálatok viszont jól jött ki a dolog, tehát nem veszett fejsze nyele.

2021. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!