Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel próbáljátok elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel próbáljátok elterelni a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 évben sajnos nincs jó tapasztalatom az ismerkedés kapcsán. Próbálok nyitott lenni, randizni. Aztán a forgatókönyv ugyanaz, vagy már a randi után nem keresnek, vagy belemennek a további randikba és utána közlik, hogy nem tudnak elköteleződni, megragadtak egy szinten az érzelmek velem kapcsolatban.


Szóval egy szónak is száz a vége, besokaltam és úgy döntöttem abbahagyom egy időre a próbálkozást is.

Ha voltatok már hasonló helyzetben, akkor mi az ami segített? Mivel foglaltátok el magatokat? Mi az amivel esetleg fejleszteni tudnám saját magam, hogy sikeresebb legyek?


27N


2021. jún. 13. 20:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Sajnos ilyen a mai vilag.


Regen divat volt gyereket szulni, nevelni, ma mar az a divat hogy nincs gyereked, utazol, business, penz, meg instagram meg az hogy nem kotelezodsz el.


Persze mindig vannak kivetelek, de kezdenek nagyon ritkak lenni.

2021. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Milyen elvàràsaid vannak a férfi irànyàba?
2021. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most elkezdtem egy nyelvet tanulni (ami a munkám során nagyon hasznos lenne).

Mellette "önmegvalósítok", megcsinálom azt, amiről mindenki lebeszélt eddig/alkalmatlannak tartott rá (pl aerial silk dance). Az exem mellett leépült baráti társaságot visszaépítettem, próbálom újra megtalálni a saját öltözködési stílusomat (az exemnek ez is probléma volt, mert ne hordjak magassarkút/szoknyát/sminket stb).


Lassan én is ott tartok, hogy visszatérek a társkeresés "piacára" csak a lelkivilágom rendbetétele még folyamatban van.

Szintén 27/N

2021. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem ismerkedős privát üzeneteket várok.


A kérdésem tényleg arra irányul, hogy lehet a sikertelenség oka belőlem fakad, és ha ezen dolgozok, illetve nem akarom ennyire görcsösen, lehet változik a helyzet.

2021. jún. 13. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Élem az életem. Mindig is voltak hobbiaim, nem éltem a "társkeresésnek" eddig sem. Örvendek, hogy nincs anyagi problémám, van jó munkahelyem ami eléggé rugalmas, hogy meló mellett még mást is tudjak csinálni. Nem mondom, hogy nem szeretnék pár mellém de sajnos nekem nem megy. Én tényleg mindent megteszek ismerkedéskor, de a nők nem akarnak semmi komolyat velem. Ez van...elfogadtam.

Azzal, hogy lefoglalod magad csak a problémát próbálod elnyomni, amit ha nem oldassz meg mindig is ott lesz és nem hagy nyugodni. Tudatosítani kell magadban, hogy te így is egy teljes ember vagy, szabad, nem tartozol magyarázattal senkinek. Fiatal vagy, miért hagyod, hogy a boldogságod mástól függjön?

2021. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Mert a sikeres férfiak megvannak egyedül, dugnak akit akarnak, nins szükségük egy pénznyelő barátnőre.


Mivel - szerintem - te is csak jóképű, top pasikkal próbálkozol inkább mennek tovább azokhoz akiket könnyen megkapnak egy körre.

2021. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Én is így voltam vele. Nem nézek ki jól, így nem egyszerü a társkeresés, idővel viszont megtanultam mindent amire egy nő vágyik, figyelmes vagyok,romantikus,ajándékozok,maszírozok,főzök,takarîtok,mosok, ágyba reggeli és azt vettem észre,hogy a nők kihasználnak. Amolyan titkos barát aki jól jön,ha nincsen éppen senki.


2évig semmi randit nem vállaltam be, élem az életem és bár hiányzik valaki akihez oda lehet bujni. Mégis boldog vagyok így is. Az a gond,hogy belékényelmesedünk a szabadságba,de ez sem jó így. Próbálkozni kell! Próbálj boldog lenni hátha közben csatlakozik a másik feled és már közösen járhatjátok az utatokat.

2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is így vagyok, 35 évesen. Kezdem feladni, kicsit beletörődtem, hogy talán sosem megyek férjhez, nem lesz családom. Inkább a munkámmal foglalkozom, legalább abban legyek sikeres, ha már a pártalálásban nem.
2021. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a párkeresős- randizós éveim alatt végig neten ismerkedtem, és mikor zsínórban sokadszor nem jött össze, mert vagy nagyon gáz volt az illető, vagy én nem tetszettem, stb, hát nálam is volt, hogy besokalltam.

Akkoriban egy netes társkeresőn voltam fent fél éve. A sokadik csalódás után, bár lusta voltam törölni magam, azt mondtam magamnak, hogy elég volt. Hagytam a francba az oldalt. Fel sem léptem hosszú hetekig, csak éltem az életem, suliba jártam, dolgoztam, a hobbimmal foglalkoztam, könyveket olvastam, sorozatokat néztem, kutyáztam:), nem görcsöltem a társkeresésen, jól éreztem magam.

Aztán 2 hónap elteltével egyszer csak kaptam egy email értesítést, hogy írt valaki a társkereső oldalon. Felmentem, az esélytelenek nyugalmával, de visszaírtam neki, gondoltam magamban kedves, aranyos, helyes, szimpatikus pasi, ismerkedni kezdtünk, majd találkoztunk, és gyakorlatilag azonnal egymásba szerettünk... azóta már a férjem és 11 éve vagyunk együtt:)

A szerelem néha akkor jön, mikor már nem is számítasz rá. Szóval ne add fel!

2021. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 moozygoo ***** válasza:

Számomra a teázás kimerült abban, hogy boltban leemeltem a nekem tetsző filterest.

Mostanság elkezdtem teaházba járni, különböző fajtákat venni itthonra, és olvasgatni a témában.


Elkezdtem kimozdulgatni, olvasgatni, sportolni.

Jelenleg ezeket csinálom, egész jól működik.


27/F

2021. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!