Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél totál sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél totál sikertelen férfiak! Főleg 30 felettiek. Ti miben találtátok meg a kiutat, elfoglaltságot, hogy eltereljétek a figyelmeteket a nőkről?

Figyelt kérdés
Sajnos már 30 felett vagyok, régen volt barátnőm. Sok tucat elutasítás áll a hátam mögött. Mivel lehet lefoglalni magamat, hogy soha többé ne gondoljak a nőkre? Dolgozok diplomásként egy kisvárosban, persze csak átlagbért keresek a nettó 160-180 közötti intervallumban. Tehát nem szórhatom a pénzt építkezésre meg ilyesmikre. De nem vagyok az a lúzer alkat, igaz kevés barátom van. Hobbi, szórakozás vagy utazás? Mivel lehet végképp kitörölni a nőket a figyelmemből?
2016. jún. 28. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hobbival
2016. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főleg rengeteg olvasással. 25/F
2016. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Végkép nem tudja kitörölni őket az ember a figyelméből, tudom, próbáltam. Elfogadni kell a helyzetet, ami nem egyszerű. Meglehet próbálni különféle hobbikat, vagy bármit, hátha az segít. Én sokszor filmezni szoktam,de a vége mindig az,hogy jobb lenne úgy nézni a filmet, ha egy nő (barátnő) itt feküdne mellettem és együtt filmeznénk.
2016. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amíg tesztoszteron termelődik a szervezetedben, egész végig le fogják fedni a gondolataidat. Ez olyan mint a Kossuth rádió adó. Az egész Magyarországot lefedi.
2016. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a beletörődés viszont megy már egy jó 10 éve,ha nem több.
2016. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a halálon gondolkozok sokat, s annak örülök, hogy egyszer mind meghalunk. Talán öngyilkos leszek, talán élek még 50 évet, de vigasztal a tudat, hogy egyszer véget ér az élet, s nem kell mondjuk még 1000 évet élnem nő nélkül, örökké egyedül. Szóval én a kiutat a halálban látom, örülök, hogy az élet nem tart örökké, s, hogy egyszer úgy is meghalunk. Nem kell félni a haláltól, mert a halál maga a megváltás mindenkinek, akinek rossz élete volt, mert nem mindenki élhet párkapcsolatban, boldog családban, s gazdagon. Megváltás alatt pedig csak a halált értem, mert nem hiszek istenben, se túlvilágban, se reinkarnációban, minden vallást hülyeségnek tartok. Nekem a hobbim az, hogy öngyilkosságokról, híres öngyilkosokról és a halálról olvasok.
2016. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid, akkor is fogsz sajnos a nőkre gondolni, mivel nem felejted el őket teljesen, csak azért, mert éppen az udvaron barkácsolsz, vagy, mert elmész kondizni, elmész úszni, eljársz haverokkal motorozni, túrázni, focizni, kerékpározni, akkor is eszedbe fognak jutni a nők. Persze lehet gondolni sok mindenre, engem pl. érdekelt mindig a 2. világháború, sokat olvastam róla, de közben is volt, hogy eszembe jutottak a nők. A szórakozás olyan dolog, hogy, ha elmész mondjuk egy Disco-ba, vagy egy Rock koncertre, akkor ott is pl. lesznek nők, főleg Disco-ban nagyon sok nőt fogsz látni, s így alapból nem tudsz másra gondolni, mint a nőkre és a szexre, hiszen a szórakozóhelyeken rengeteg a nő, de, ha moziba mész, akkor ott is, a strandokon is rengeteg nőt látni, a strandon eleve bikiniben vannak a csajok, s ez még rosszabb, mint egy Disco, ahol fel vannak öltözve. Ha bikiniben van egy csaj, akkor az csak még jobban nehezíti a nőkről történő elvonatkoztatást, mert beindul tőle a fantáziánk, áll tőlük a f.a.s.z.u.n.k. Szóval a szórakozás, szórakozó helyek se jelentenek megoldást a nők ellen. Az utazásra pedig sok pénz kell, elmehetsz évente 3-szor nyaralni egy gyönyörű szigetre, nyaralhatsz Hawaii-on, vagy Bora Bora-n, de ott is fogsz találkozni nőkkel, s, ha egy nővel se találkoznál, akkor is időről időre eszedbe jutnának.
2016. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nincs menekvés.
2016. jún. 28. 23:09
 9/12 compactegon ***** válasza:

feltétlen hordj a farkadon folyamatosan egy felszerkeszthető művaginát.

mikor eszedbe jutnak csak kapcsold be, és pár perc/másodperc (típusa válogatja) elfelejted őket egy darabig. de vigyázz, szeksz után álmos lesz az emberfia :)

2016. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

próbáljátok elfogadni ,hogy nem lehet senkitek..

sajnos nem találtam társamat én se ,mert nem létezik :(

lehetetlen,sok helyen ismerkedtem én is

kitartóan küzdöttem,meghalok majd egyszer én is!

2016. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!