Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki nem úgy tekint rám, hogy "nincs ló, jó a szamár is"?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 21:22
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Első lépés, hogy ne feltételezd automatikusan, hogy valaki "csak beéri" veled. Merd elhinni, ha valaki téged szeret. Nézz körül esetleg akár "barátzónás" férfiak között is. Lehet, hogy a "legjobb fiúbarát" aki 4 éve egyedülálló, már rég belédhabarodott az órák hosszan át tartó beszélgetéseitek alatt, csak te észre sem veszed.
2021. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
46-kilósan simán elfogadnálak…
2021. jún. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
tuti valójában szexi biccs vagy
2021. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
40%

39. Most tedd mellé az elvárt külsőt is. Magas, izmos, barna haj, barna szem, lapát áll, vastag nyak, széles vállak, izmos lábak, 20 méteres tesztoszteron aura, 22/6-os farok, uralkodó természet, modell arc, ellentmondást nem tűrő akarat, stb...stb...


Jól van, tucat lány vagy te is, akit nem fedezet még fel Chad. Élőben mekkora cinket vernék rád! :D

2021. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
44: Miért kell a 39-et leszólni?! Örülnél inkább, hogy írása alapján korrekt nőnek tűnik, semmi rosszat nem írt. Hogy pont nem fér bele a gyepes elképzeléseidbe, arról nem tehet.
2021. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Hát elég elég gyp-s elképzelése van magának a kérdezőnek! Erre nem lehet mit mondani. Szerinted egy vékony nő meddig egyedülálló? Annyira nem vagyok ágról szakadt, több tucat nőm volt már eddig is, de azt tudom, hogy a vékony lányok egy külön kaszt. Ők a favoritok, mindig is azok voltak.


Ha valaki annyira válogatós vagy szerencsétlen mint a kérdező, azon már nem lehet segíteni. Várja akkor a herceget, a Földre szállt Atyaúristent.

Mert még ha egy vékonyka srác kérdezte volna hogy miért nincs nője, az evidens. De hogy egy vékony lány??? Na jó, a h*lyék tényleg a másik oldalon vannak. Meg nekem elég volt a mese faktorból is. Korrekt nő mi? Én már láttam átkozottul ronda vékony nőt is, de sosem volt neki sem gondja az ismerkedéssel, kb. akkor volt szabad, amikor leszálltak róla. Jujj, neki normális srác kellene! Tééényleg? Dunát lehetne rekeszteni rendes és értékes fiúkból is, de valahogy az itteni kérdezőknek ilyenek nem kellenek! Olyan fura, de mindig a kérdezők a korrektek...

2021. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
46: Az egész víziód a chadekről, a "nők ne válogassanak" dolgokról, meg úgy az egész párkeresésről picit egy önigazolásra gyártott hamis mese. Olyan, mint amikor a 140 kilós valaki mondja, hogy "Én erről nem tehetek, nekem csak vastag a CSONTOZATOM, bezzeg mások ők csak vanak és vékonyak". Véletlen sincsen köze ahhoz, hogy meg kéne emelni a seggét másokra mutogatás meg broscience helyett.
2021. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Félelmetes, hogy egyesek milyen álomvilágban élnek (46-os).
2021. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!