Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a szituáció "a nincs ló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szituáció "a nincs ló, akkor jó a szamár" tipikus esete?

Figyelt kérdés
A társasági körömbe került még féléve egy nő. Elég hamar megtetszett, be is próbálkoztam, azonban finoman, de elutasított. Az ismeretség nem szakad meg, mert rengeteg program volt ezzel a társasággal. A viszonyunk nem romlott meg, én tudomásul vettem, hogy nem kellek neki, méltósággal viseltem a dolgot, és ő sem feszegette a történteket. De viszont néhány napja bocsánatot kért az elutasítás miatt, és elhívott egy randira. Igazából nem tudom hova tenni a dolgot, de a randira elmegyek.
2019. okt. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd meg a verzióját. Honnan tudjuk. Lehet rossz napja volt.
2019. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infobol ezt nem lehet megallapitani. Lehet, hogy csapta neki a szelet valaki, akit jobbnak gondolt nalad... kitudja. Ne foglalkozz ezzel. Menj el a randira, aztan sok sikert! De azert figyelj oda ;) Barhogy is alakul. Ne hagyd magad hulyenek nezni :D
2019. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Igen, egyértelmű!
2019. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos. Lehet csak az elején nem voltál annyira szimpatikus neki, hogy randizni akarjon, időközben pedig megkedvelt. Menj el, nézd meg hogy érzitek magatokat együtt, akár rá is kérdezhetsz személyesen, hogy mi ez a váltás :)

Sok sikert!

2019. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet, hogy már koábban is szimpatikus voltál neki, de nem állt készen kapcsolatra korábbi kapcsolat vagy hasonló miatt. Lehet, hogy neki is csak idő kellett, hogy komolyan megkedveljen és el tudjon képzelni többet, sokan vagyunk így ezzel. Egy beszélgetést megér, nem?
2019. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, az ez:


"Eszem egy lovas szendvicset. De ha ló nincs, jó a szalámis"


Itt viszont nem biztos, hogy erről van szó. Persze lehetséges - de nem biztos!

2019. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!