Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus megszoksz vagy megszök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus megszoksz vagy megszöksz szituáció, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze egy sráccal, de már előtte hónapokon át ismerkedtünk, először barátilag csak, és tudom, hogy mennyire nagyon szerelmes volt egy lányba (de reménytelenül, a csaj mindig elhajtotta).

Nos, ez a lány a baráti társaságának a része, szóval nyilván elkerülhetetlen, hogy a közelében legyen. Mit gondoltok, túl van már rajta? Mert szerintem teljesen az ilyen érzelmek úgyse múlnak el...

És ráadásul ez olyan csaj, aki mindenkivel flörtöl, kelleti magát...stb, biztos tudjátok melyik kategóriára gondolok. Persze a barátom nem hagyja, dehát azért mégis. Meg folyton hívogatná a barátomat mindenféle programokra kettesben (nem megy vele soha), meg írkál neki sokszor facebook-on (itt szoktak beszélni, ezt tudom, mindig elmondja mikor miért kereste, miről beszéltek, gondolom azért a barátom is sejti, hogy ez így elég fura szituáció, mert tudom, hogy mennyire szerette,... gondolom azért mond el mindent).

Ti mit tennétek? Mert ezen kívül minden stimmel, és nem is vagyok féltékeny típus cseppet sem, de ez azért zavaró. :)


2012. nov. 6. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hät az is jo kerdes a baratod miert nem hajottta mar el ?

Megmondja neki hogy nekem baratnöm van, es nem akarok sehova menni veled bocs!

Vagy irjal rä te es mond meg hogy ne hivogassa a baratodat, mert nagyon zavaro köszi.

Ha erre sem veszi eszre magat a csaj, akkor mar csak az eröszak marad :D

2012. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megmondta már a lánynak, hogy már nem akar tőle semmit, és nem lesznek programjaik kettesben. Dehát látod, nem használ... :) Tényleg ez olyan lány, aki nem bírja elviselni, hogy ne őt akarja mindenki.

Csak közben meg tényleg mindig szem előtt lesz, mert akármilyen program van azzal a társasággal, ő tuti jön.

2012. nov. 6. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező,ez nem normális!

Rendben,nem vagy egy rettenetesen féltékeny típus,de azért

néhány dologra oda kéne figyelned,mert voltam ugyanebben a helyzetben,leírom a tapasztalatokat,mire figyelj oda!


-ez a lány,elég gátlástalannak tűnik,nehogy egy ilyen buli,összejövetel alkalmával leitassa a barátodat,és magára rántsa

-az sem jó,hogy így ráakaszkodik,és nem tesztek semmit,mert oké hogy szeret a pasi,engem is szeretett már pasi,és esküdözött hogy sosem csalna meg,ha egy várat sokáig ostromolnak,előbb utóbb sikerül bevenni,ezt azért nem várnám meg



Azért a csaj egy igazi k.rva,azt írod elhajtotta a pasit,de összejött valakivel,és máris megondolta magát,csak hogy elmondhassa hogy szétszedett egy kapcsolatot,mert ő olyan jó csaj!

Pffffej!!

Mocskos egy ribi féle.

Szerintem pont emiatt tartsd távol a barátodtól.

2012. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad ezeket! Hát nem túl biztató, de igazad van...

És szerinted mit csináljak?

Mert szerintem, ha beszélnék a csajjal, az nem sokat érne, sőt, talán csak jobban bevetné magát, ha azt hiszi, hogy úgy érzem, hogy veszélyt jelent a kapcsolatomra. Talán csak még jobban nyeregben érezné magát.

A barátom pedig csak olyankor látja, ha én is ott vagyok, de ezek tényleg elkerülhetetlenek, most nem mondhatom neki, hogy ne járjon el a barátaival sehova, meg különben én is nagyon kedvelem azt a társaságot. Azt meg nem mondhatjuk, hogy a lány ne jöjjön (márpedig jön... mindig :D)

Elég hülye helyzet... :(

2012. nov. 6. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én beszélnék a csajjal a helyedben, nyílván ha szépen megkéred az nem fog használni. A társaságban se biztos hogy olyan népszerű ha mindíg ezt csinálja velük is beszélni kellene. Fb-ról meg le lehet törölni. Egyébként meg nézdd levegőnek ha találkoztok
2012. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja szerintem fura,hogy ennyire nem érdekli a lány,de facebookon azért beszél vele.
2012. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát jobb lenne, ha hagynám ezt a kapcsolatot, ugye? :(

Ebből végül is csak rosszul jöhetek ki...

2012. nov. 6. 16:09
 8/9 anonim válasza:
nekem is hasonlo szitum volt csak nekem annyi különbséggel hogy a barátom volt barátnője benne maradt a baráti társaságába és már több mint 1 éve együtt vagyunk és még mindig nem koccolt le de szerencsére mi nagy ívben elkerüljük azt a csajt de én a helyedben megmondanám a pasimnak h ne menyjünk amikor az a ribi megy és csak akkor menyjünk ha ő nem lesz ott szervezzék ugy a haverok meg ő is ha igazán szeret
2012. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaja!


Ha igazán szeret,akkor miért foglalkozik még mindig ezzel a ribivel,

és miért beszél vele facebookon?

Ha engem nem érdekel egy lány,elutasít,akkor nem érdekel.

Ha meg lesz utána csajom,törlöm a francba,mert szerintem normális ha nem tetszik az aktuális partneremnek!


"Meg folyton hívogatná a barátomat mindenféle programokra kettesben"


Mi van?

Én ezek után,már megmondtam volna a csajnak,hogy van barátnőm,nem érdekelsz,és vissza se írtam volna neki.

Szerintem nem normális,hogy a pasid nem hajtja el,ráadásul ha ennyire nyomulós!


Szóval jól látod!

"Mert szerintem teljesen az ilyen érzelmek úgyse múlnak el..."

2012. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!