Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki nem úgy tekint rám, hogy "nincs ló, jó a szamár is"?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 21:22
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Tökéletes ember nincs, én sem vagyok az.

Egy valakinek szeretnék tökéletes lenni, őt pedig évek óta nem találom.

2021. jún. 13. 08:29
 32/48 anonim ***** válasza:
Ő egy ábránd, vagy létező valós személy?
2021. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Sehol.

Majd ha hajlandó vagy észrevenni azokat is, akik emberszámba vesznek, akkor talán. De ameddig kategorikusan kizársz mindenkit az életedből, aki többnek tart egy lyuknál meg két mellnél, addig ne reménykedj.

A kérdés meg eleve hülyeség, mert te nem is akarsz ilyen társat találni. Te tiniket meghazudtoló módon "szerelmes"' vagy egy ábrándba, persze, hogy így nem fogsz valódi társat találni.

2021. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
A személyiséged egyszerűen rémes.
2021. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Nem nyitnak felém, a környezetemben mindenkinek van párja.
2021. jún. 13. 10:41
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa értem! Neked a szuperszexi barna latin szerető kell, ő meg nem vesz észre! 😂


Hát tényleg kegyetlen az élet! Beleestél a vékony vagyok, emiatt forogjon körülöttem a világ szindrómába.


Hát, még sem kellenél! Vagy ha igen, porrá aláználak a nagyképűséged miatt.

2021. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nem kell semmilyen latin szerető.

Volt már vékony és macis testalkatú párom is.

Nem hinném, hogy az egekben lennének az igényeim...

2021. jún. 13. 11:23
 38/48 anonim ***** válasza:
Sorold fel mik az igények és h mit nyujtasz.
2021. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Igényes, ápolt legyen. (Fürdés, körömvágás, tiszta ruha, stb. - igen, volt már hogy szólnom kellett ilyenért.)



Rendelkezzen a párkapcsolathoz szükséges tulajdonságokkal. (Hűség, őszinteség, tolerancia, érzelmesség.)


Én is igényes, ápolt vagyok. Tanultam a hibáimból az előző kapcsolataimban, türelmesebb és megértőbb lettem.

Szeretek kimozdulni, de jól érzem magam otthon is.

Figyelek a párom igényeire, és ki tudom mutatni a szeretetemet felé.

Szívesen főznék neki.

Szeretném ha jól érezné magát velem és megtennék mindent, hogy eljussunk a családalapításig.

2021. jún. 13. 12:47
 40/48 anonim ***** válasza:
Mikor kocsit kerestem akk voltak ezek feltételek
2021. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!