Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellene?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, viszont nagyon érdektelen. Engem soha nem kérdez, tőszavakban válaszol, ami elég vészjósló. Randin viszont egészen más volt, rég volt ilyen jó randim.

Nem szeretek játszmázni, de ilyen helyzetekben kicsit hanyagolni szoktam a lányt, mert akkor kiderül, hogy érdeklem-e annyira, hogy keressen. Na, ő nem keres engem. Viszont tudom róla, hogy elég kishitű. Hiába biztatom, ő fél attól, hogy nem szimpatikus nekem, stb. Szóval azzal, hogy eltűnök pont arra a tévképzetére erősítek rá, hogy nem kell nekem. De valójában nagyon is kellene. Viszont belefáradtam abba, hogy csak válaszolni tud, azt is szűkszavúan.. tőlem pedig soha nem kérdez. Gyakorlatilag egyáltalán nem tudunk kommunikálni, és a randit sem egyszerű megoldani, mert szomszédos városban vagyunk.

Ilyen helyzetben nagyon nem tudom eldönteni, hogy azért nem beszélünk, mert önbizalomhiányos és nem szeret chatelni, vagy pedig nem jövök be neki.. Rákérdeztem, azt írta, hogy szimpatikus vagyok neki, és szeretne is találkozni, de ebben sem túl rugalmas.


Tanács? :D


2021. jún. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen helyzetben nagyon nem tudom eldönteni, hogy azért nem beszélünk, mert önbizalomhiányos és nem szeret chatelni, vagy pedig nem jövök be neki."

Velem is volt hasonló. Lehetetlen helyzet. Ha egészséges párkapcsolatot akarsz, vannak elvárások, amiket ki kell töltenie mindkét félnek. Például a kommunikáció. Biztatod őt, de nem hisz neked. Az orra előtt van a lehetőség egy jó párkapcsolatra, de lelkileg gátolja magát és az egészet. Persze, ha gondolod, gyógyítgathatod, segítheted, én is csináltam ilyet, de én preferálom hogy egy egészséges emberrel álljak össze, akivel építünk, és nem a romokat takarítjuk. Képzeld el, hogy mondod neki, hogy tetszik neked, szereted, és megérti, és elhiszi. Hogy találkára rákérdezel, és megmondja hogy jövőhétvégén, ő nála vár téged. Mennyire normális és egyértelmű lenne? Mennyire alap dolog lenne ez? Teljesen. Nem kellene nehéznek lennie ezeknek. Ezért én, ha már tapasztalom a lánynál ezt az akadályt, nem simán megy, akkor tudom hogy hasonló szituációk várhatóak, és nem fog simán menni az, ami nekem simán menne, mert ő nem nőtt fel még ezekhez.

2021. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem kicsit húzd még, szerintem itt tényleg az van, hogy nagyon kishitű. Normális esetben mondanám, hogy hagyjad, egyértelmű jele, hogy no, de ebben az esetben szerintem nem. Ha szomszédos városban vagytok, az tök jó, nincs nagy táv, legyen több személyes tali, szerintem.


De sok sikert és kitartást! 😁

2021. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanács határozott légy randi terén! ( van autód?) Szerdán írsz hogy szombat este 6ra ott vagy érte 7 re foglaltál asztalt mentek vacsorázni. Meglepődtem de a határozottság működött.

Ha azt kérdeztem egy ilyesmi mikor jó beki akkor hárított....

Ha szombatra azt mondja bocsánat nem jó. Akkor szintén ajánljál fel egy pénteki vagy vasárnapi konkrét időpontot.

2021. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kicsit megalázónak érzem, hogy tegnap írtam neki valamit, amire jött egy emoji, és a sokadik ilyen után még én erőlködök :/
2021. jún. 12. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 tippem. Le akar rázni,de úgy hogy te mond ki a végszót, te legyél a szemét .....pasi.
2021. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!